גינת מונה לקפטן הפועל: נרגש להגשים חלום

הפורוורד יחליף את לימונד: מאמין שאצליח להוביל את החברים

עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

זה היה צפוי, והיום (רביעי) זה הפך לרשמי: תומר גינת מונה לקפטן החדש של הפועל תל אביב, במקומו של רביב לימונד שעזב. "אני מתרגש להגשים עוד חלום בהפועל", אמר הפורוורד. "אני בטוח שנראה העונה חבורה מאוחדת, מגובשת וכזו שמשאירה הכל על הפרקט בכל אימון ומשחק. מאמין שאצליח להוביל את החברים לעונה בה נילחם יחד עבור הקבוצה שאנחנו אוהבים. יאללה הפועל".

היו"ר רמי כהן אמר: "אנחנו גאים למנות את תומר להיות הקפטן של הפועל תל אביב. תומר הוא מנהיג, מודל לחיקוי, ונבחר בצדק להיות חלק משושלת מפוארת של קפטנים בהפועל תל אביב. אנחנו בטוחים שיתרום מהאופי המיוחד שלו לתפקיד".

מלבד זאת, בשבוע שעבר, האדומים גם סגרו את הצוות המקצועי: ברק לדרר מונה לעוזר המאמן הבכיר ועומר בילנסקי לתפקיד עוזר המאמן השני.

לדרר הצטרף למערכת לפני שש שנים ושימש בארבע העונות אחרונות כעוזר מאמן שני בקבוצת הבוגרים במקביל לעבודתו במחלקת הנוער שם אימן בהצלחה את קבוצות הנערים. לדרר משמש גם כעוזר המאמן בנבחרת ישראל עד גיל 15.

עומר בילנסקי (33), ישמש כעוזר מאמן שני. בילנסקי אימן בשש השנים האחרונות במחלקת הנוער של המועדון, ובארבע השנים האחרונות מנהל את בתי הספר לכדורסל של המועדון הפרוסים ברחבי תל אביב. בעונה הקרובה יאמן גם את קבוצת הנערים הבכירה של הפועל.

מעבר לתגובות