"גודס לימד דברים שאנחנו עושים עד היום"

בלאק מוכן לגמר נגד מאמנו לשעבר. מכבי מקווה ליותר מחצי היכל צהוב

רועי כהן
רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

דריכות שיא במכבי ת"א לקראת גמר הפיינל פור הערב (21:00) נגד מכבי ראשל"צ. אחרי שחרם האוהדים הוסר, במכבי מקווים לראות יותר מחצי היכל צבוע בצהוב, ואחרי שבחצי גמר הצליחו לנטרל את הקו האחורי של הפועל אילת, האלופה שרוצה לשמור על תוארה תתמקד הערב בקו הקדמי של מכבי ראשל"צ, ובעיקר בדריל מונרו ובדיימון סימפסון.

"זו לא משימה אישית שלי, זה יהיה מאמץ קבוצתי", סיפר טאריק בלאק על התוכניות המקצועיות, "נצטרך לשחק כקבוצה וכיחידה אחת. דריל מונרו שחקן לא קונבציונאלי, הוא יודע למסור אז אנחנו צריכים לשים לב גם למי שמקבל ממנו את הכדור ולכן זו משימה קבוצתית. אנחנו משחקים אצלנו בבית, רגילים לטבעות, זה גורם לנו להרגיש בנוח".

על ההיכרות עם גיא גודס והההשפעה שעשויה להיות על המשחק אמר: "הוא מכיר אותנו, הוא אימן אותנו, לימד אותנו חלק מהדברים שאנחנו יודעים ועושים עד היום, אבל כבר שיחקנו נגד ראשון יחד איתו אז אנחנו מכירים את הסיטואציה. יש לראשון שחקנים כמו טישמן שמתעלים בפלייאוף וזה מראה איזה לב יש לו, אבל זה תלוי בעיקר בנו ובאיך שנשחק ביחד".

על זכייה באליפות ראשונה בקריירה אמר: "כבר זכיתי באליפויות אזוריות בתיכון ובקולג', היו לי 4 כאלה אבל מאז לא הגעתי למשחק האחרון של העונה במטרה לזכות בפרס הגדול. המפתח שלנו יהיה בהגנה, אם נתפקד טוב בהגנה זה יאפשר לנו לפתח את משחק הריצה שלנו בהתקפה ולנצל את האתלטיות שלנו".

מכבי רוצה לשמור על התואר (אלן שיבר)
מכבי רוצה לשמור על התואר (אלן שיבר)
הוסף תגובה