"מעט קבוצות ישמחו לקבל אותנו בפלייאוף"

פרנקו והפועל ת"א מתכוננים לירושלים. יציע האולטראס ייסגר. סטיבנס נרשם למשחק

עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ספק אם הפועל תל אביב תיארה לעצמה שתגיע למחזור האחרון בעונה הסדירה, כאשר המקום בפלייאוף עוד לא הובטח לה. לשמחתה, תרחיש פחות סביר ימנע ממנה להתברג בשמיניה הראשונה, כשהדברים תלויים בה וניצחון מחר (שני) על הפועל ירושלים, יעלה אותה לפלייאוף. מי שנרשם למשחק הוא דשון סטיבנס, בעוד אלאדה אמינו נותר בחוץ.

״אין חשש או לחץ מלא לעלות לפלייאוף, כי בסופו של דבר הגורל שלנו בידינו״, אמר דני פרנקו. ״בתקופה הנוכחית, ירושלים היא אולי הקבוצה שהכי קשה להתמודד איתה בליגה, ולכן נצטרך להיות כמה שיותר מדויקים ופיזיים. היו לנו דקות טובות בדרבי ובחולון, ואנחנו פשוט צריכים יותר דקות כאלה. אני בטוח שיהיה משחק מעניין, כמו תמיד בין הקבוצות האלה, ואני מקווה שהקהל שלנו יהנה״.

הפועל תל אביב תוכל לעלות לפלייאוף גם אם תפסיד, אבל תצטרך ניצחון של חולון על אשדוד או ניצחון של גלבוע על נס ציונה. אם אכן הפועל תפסיד ותעלה מהמקום השמיני, היא תפגוש בסדרת רבע הגמר את מכבי תל אביב, יריבה ממנה היו מעדיפים להימנע.

רק תרחיש שבו הפועל ת"א תפסיד, אשדוד תנצח וגלבוע/גליל תפסיד - יותיר את דני פרנקו מחוץ לפלייאוף. מצד שני, האדומים יוכלו לטפס למקום השביעי (וכך להימנע מדרבי ברבע הגמר) אם ינצחו וראשל"צ תפסיד.

פרנקו התייחס גם לשיבוצים האפשריים בפלייאוף: ״אני אשקר אם אגיד שזה לא נמצא שם ולא חושבים על זה, אבל משתדלים לדבר על ׳מה יקרה אם׳ ולא על ׳מה יקרה אם לא׳. בכל מקרה ברור לנו שאם וכאשר נעלה לפלייאוף, לא יהיו הרבה קבוצות שישמחו לקבל אותנו״.

הפועל פנתה לאיגוד בבקשה לעכב את ביצוע העונש למשחק מול ירושלים: סגירת היציע המערבי והשורות הראשונות מאחורי ספסל היריבה, זכר לאירועי הדרבי.  האיגוד דחה את הבקשה, והעונש ייכנס לתוקף כבר מחר.

האוול והאדומים מתכוננים לירושלים
האוול והאדומים מתכוננים לירושלים

 

הוסף תגובה