פרנקו: "העונה לא היתה צריכה להיראות ככה"

מאמן הפועל ת"א: "לא הייתי רוצה לאמן במקום שאין בו לחץ"

רועי כהן
רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל ת"א קיוותה להבטיח אתמול (חמישי) את ההעפלה לפלייאוף באופן סופי, אבל משמעות ההפסד להפועל חולון היא שההכרעה תצטרך לחכות למחזור הסיום ביום שני, אז תארח הקבוצה את הפועל ירושלים החזקה.

סיכוייהם של האדומים מת"א עדיין טובים גם אחרי ההפסד. למעשה, הם עדיין יכולים להעפיל לפלייאוף גם אם לא ינצחו את ירושלים, וזאת בתנאי שמכבי אשדוד לא תנצח את חולון. במצב כזה, הפועל ת"א תישאר שמינית ותשחק מול מכבי ת"א בסדרת רבע הגמר.

בחלקים גדולים של המשחק אתמול הפועל נראתה עדיפה, אך נכנעה ברבע האחרון לבליץ חולוני. דשון סטיבנס אמר בסיום: "התבלבלנו עם הרוטציה ולא ירדנו טוב להגנה, עשינו רצף של טעויות. אנחנו תמיד חושבים על המצב בפלייאוף, אבל בזמן משחק משתדלים להיות מרוכזים במשחק עצמו. נקווה להשלים את העבודה במחזור האחרון".

המאמן דני פרנקו אמר: "היה לנו משחק יותר טוב מהדרבי, אבל לנצח בחולון זה לא עוד משחק, וזה לוקח את ההתמודדות למקום שאתה חייב להיות יותר מדויק ומחובר. במחצית הראשונה היינו טובים, אבל במחצית השנייה התרשלנו בריבאונד וזה שינה את המומנטום של המשחק. לא הצלחנו לעצור את וולדן. יש לנו עוד משחק אחד כדי להבטיח את המקום בפלייאוף, ואם נשחק כמו חלקים ששיחקנו היום ובדרבי, אז יהיה לנו מה למכור מול ירושלים".

פרנקו התייחס לאכזבה מהעובדה שמחזור אחד לפני סיום העונה הסדירה וקבוצתו עדיין לא הבטיחה מקום בפלייאוף: "כל העונה הזאת לא הייתה צריכה להיות כמו שהיא הייתה, נקלענו להרבה סיטואציות, אבל אני כן יודע לומר שכשאנחנו אינטנסיביים - זה נראה יותר טוב. לא היינו צריכים להגיע למצב שבו משחק לפני סיום העונה ולא הבטחנו את המקום בפלייאוף. לא הייתי רוצה לאמן במקום בלי לחץ, טוב שיש לחץ לקראת סוף העונה".

לימונד מול חולון, האדומים בצרות (מנהלת הליגה)
לימונד מול חולון, האדומים בצרות (מנהלת הליגה)
הוסף תגובה