חלום מתוק: השמועה שהקפיצה את אנפילד

החגיגות הכוזבות של אוהדי ליברפול והסיכום של קלופ. טיאגו יחמיץ את ריאל מדריד?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)

לאורך חלק נכבד של העונה האדירה של ליברפול דבר אחד עמד לנגד עיניה - זכייה בקוודרופל. אז נכון, המייטירדס נכנסו למאבק האליפות מאוחר יחסית, אבל לא היה צריך לקרות יותר מדי בשביל שהם היו מניפים את הגביע היוקרתי מכל בכדורגל האנגלי. עם זאת, אין ספק שהם יכולים להיות מרוצים מהדרך שעברו כשעדיין נותר תואר אחד לשחק עליו - ליגת האלופות מול ריאל מדריד בשבת.

במהלך ההיסטוריה הארוכה של הפרמייר ליג, רק פעמיים קבוצה שסיימה במקום השני עברה את רף תשעים הנקודות - פעמיים הייתה זו ליברפול. יורגן קלופ דאג כמובן לברך את סיטי על הזכייה באליפות והעביר מסר חד משמעי: "אנחנו נבנה את הקבוצה שוב וניאבק על האליפות פעם נוספת בעונה הבאה".

ליברפול נראתה מדהים לכל אורך העונה וגם קלופ יודע כמה מיוחדים השחקנים שלו. "זו הקבוצה הטובה ביותר שהייתה לי, אני נהנה להגיע לעבודה בבוקר כל יום", הכריז קלופ. "אם אנשים מחוץ למועדון לא יודעים כמה הוא מיוחד, אני לא יכול לעזור להם. עכשיו, נקווה להניף את הגביע השלישי העונה".

למעשה ולמרות השתלשלות העניינים הפסיכית במחזור הסיום, ליברפול לא הייתה בפסגה אפילו לרגע אחד בערב הזה. עם זאת, לאחר שסיטי כבר הובילה 2:3 וליברפול 1:2, אנפילד געש ורעש משום שצצה שמועה שהתכולים איבדו את היתרון. טירוף החושים באצטדיון גווע לו בתוך כשתי דקות עם ההבנה שהתוצאה באתיחד לא השתנתה שוב.

במהלך הערב המותח, ליברפול גם קיבלה בשורה רעה אחת: טיאגו נפגע והוחלף כבר במחצית. "זה לא נראה טוב. אני חושב שהוא יחמיץ את הגמר, אבל אני לא יודע בוודאות. הוא צלע וזה לא סימן טוב", סיפר קלופ.

מעבר לתגובות