איפה כוכבי סנדרלנד עד המוות היום?

הקשר שמשחק עם חמד וילד הפלא שנעלם בבורדו. החתולים השחורים קרובים לעליה

תגיות: סנדרלנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)

סנדרלנד היא אחד המועדונים הוותיקים בכדורגל האנגלי, כזה שידע רגעים גדולים, אבל גם הרבה ימים קשים. אוהדי הכדורגל הממוצעים התחברו אליה תודות לסדרה סנדרלנד עד המוות שליוותה את הקבוצה בירידה מהליגה השנייה לשלישית ואת כשלונה לשוב לליגת המשנה. הערב (שבת) החתולים השחורים יוכלו סוף כל סוף לשוב לליגה השנייה כשישחקו בגמר פלייאוף העלייה ולפני שזה קורה, בדקנו איפה נמצאים היום הכוכבים של הסדרה שסחפה אחריה קהל עצום.

כריס קולמן - המאמן שהוביל את וויילס לחצי גמר יורו 2016 הגיע לסנדרלנד באמצע העונה המסויטת ההיא ולא הצליח להציל אותה מירידה לליגה השלישית. מאז קולמן התגלגל לליגה הסינית וכיום מאמן את אטרומיטוס היוונית בה שיחק בעבר טל כחילה.

לי קטרמול - הקפטן האפרפר של סנדרלנד בפרמייר ליג וגם באותם ימים קשים בצ'מפיונשיפ. קטרמול עזב בסיום העונה הראשונה בליגה השלישית לוונלו ופרש ב-2020.

ג'ק רודוול - מי שלא זוכר, מדובר בשחקן שהיה אמור להיות הקשר המוביל של נבחרת אנגליה עוד כשהיה במנצ'סטר סיטי ובסנדרלנד קיבל משכורת עתק למרות שבקושי שיחק ולא היה מוכן לעזוב בחלון החורף של 2018. כיום הוא משחק לצד תומר חמד בווסטרן סידני וונדררס.

ג'וני וויליאמס - עוד שחקן שהיה אמור להוביל את סנדרלנד בצ'מפיונשיפ, אבל סבל מפציעות חוזרות ונשנות ורוב הסצינות שלו בסדרה צולמו בחדר הטיפולים. הקשר הספיק לשחק שוב בצ'מפיונשיפ במדי קארדיף וכיום משחק בסווינדון מהליגה הרביעית שהודחה בחצי גמר פלייאוף העלייה.

מחצי גמר יורו 2016 עד לאטרומיטוס (GETTY)
מחצי גמר יורו 2016 עד לאטרומיטוס (GETTY)

לואיס גראבן - היה מלך השערים של סנדרלנד עד שעבר באמצע העונה לאסטון וילה וכבש מול החתולים השחורים. בניגוד לשחקנים אחרים בסדרה, גראבן דווקא מצא את מקומו, משחק מאז 2018 בנוטינגהאם פורסט ורחוק ניצחון אחד מהעפלה לפרמייר ליג.

וויל גריג - החתמת הפאניקה של סנדרלנד בליגה השלישית, ששילמה עליו לוויגאן שלושה מיליון ליש"ט. תאמינו או לא, גריג עדיין שייך לחתולים השחורים כשהעונה הוא הושאל לרוטרהאם, גם היא מהליגה השלישית ולקח חלק בהעפלה שלה לליגה השנייה.

ג'וש מג'ה - ילד הפלא שסנדרלנד עשתה הכל על מנת להשאיר אותו, אבל עבר באמצע העונה לבורדו. מאז, הקריירה של מג'ה לא מתרוממת לגבהים יוצאי דופן, הוא שיחק 15 משחקים בפרמייר ליג כשהושאל לפולהאם בעונה הקודמת וכיום מסיים חצי עונת השאלה בסטוק. בורדו, לה הוא שייך, ירדה לליגה הצרפתית השנייה.

גריג. עדיין שייך לסנדרלנד, אבל העלה קבוצה אחרת לצ'מפיונשיפ (GETTY)
גריג. עדיין שייך לסנדרלנד, אבל העלה קבוצה אחרת לצ'מפיונשיפ (GETTY)
מעבר לתגובות