מסתבך? ויירה נצפה תוקף אוהד של אברטון

צעיר התגרה במאמן קריסטל פאלאס, הצרפתי השיב בזעם עם דחיפות ובעיטות. "אין לי שום דבר להגיד בנושא", אמר אחרי המשחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
טרם התקבלו תגובות המועדונים לאירוע
טרם התקבלו תגובות המועדונים לאירוע

אירוע חריג באנגליה. בסרטון שהופץ הלילה (בין חמישי לשישי) בבריטניה, נראה מאמן קריסטל פאלאס פטריק ויירה תוקף את אחד מאוהדי אברטון, אשר פרץ לכר הדשא יחד עם הקהל הכחול אחרי ה-2:3 של הטופיז שהשאיר אותם בפרמייר ליג. בסרטון, האוהד הצעיר נראה מתגרה במאמן הצרפתי ומעורר את זעמו כשמיד לאחר מכן, ויירה החל להכות ולבעוט בו.

במסיבת העיתונאים אחרי המשחק ויירה נשאל על האירוע, אך השיב: "אין לי שום דבר להגיד בנושא הזה". מאמן אברטון פרנק למפארד התייחס לאירוע: "פטריק ואני לא לחצנו יד אחרי המשחק בגלל התגובה של הקהל. הוא הלך כ-80 יארדים בתוך החגיגות של האוהדים שלנו, זאת הייתה רק התפרצות שמחה של האוהדים.

ברשת התקשורת הבריטית "סקיי" ניסו ליצור קשר עם קריסטל פאלאס בנושא, אך ללא הצלחה. גם אברטון לא פרסמה תגובה לאירוע הזה, גם התאחדות הכדורגל האנגלית טרם פרסמה את תגובתה בנושא.

כזכור, רק לפני יומיים התרחש אירוע אלים בצ'מפיונשיפ, שם אוהדי נוטינגהאם פורסט פרצו למגרש אחרי העלייה לגמר הפלייאוף ואחד האוהדים נגח בשחקנה של שפילד יונייטד בילי שארפ. אותו אוהד כבר נשפט למאסר בפועל של 24 שבועות. כעת, מעניין יהיה לראות מה תהיה התגובה לשחקן העבר הצרפתי.

רגע ההתגרות של האוהד
רגע ההתגרות של האוהד
מעבר לתגובות