דיווח ב"טיימס": סיבוב הפרסה של פול פוגבה

באנגליה טוענים: הצרפתי כבר סיכם את תנאיו בסיטי, אבל חשש מאוהדי יונייטד

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

האם פול פוגבה היה קרוב לחצות את הקווים? דיווח מעניין התפרסם היום (חמישי) בתקשורת הבריטית. על פי הנטען ב"טיימס" הבריטי, קשר נבחרת צרפת כבר סיכם את תנאיו האישיים במנצ'סטר סיטי, אבל נסוג ברגע האחרון - בשל החשש מהתגובה של אוהדי מנצ'סטר יונייטד.

פוגבה בן ה-29, שגר בצפון מערב מנצ'סטר, טען שחייו בעיר יהפכו ל"בלתי נסבלים", במידה והמעבר אכן יתבצע. כזכור, פוגבה מסיים הקיץ את חוזהו בשורות יונייטד ואינו צפוי להמשיך. סיטי היתה בין הקבוצות שהוזכרו בתקשורת כמי שעשויה לקלוט את פוגבה, כשהשמות הבולטים כרגע ב"לופ" הן פאריס סאן ז'רמן ויובנטוס.

במובנים רבים, גורלו של פוגבה נקשר עם יונייטד, לאחר שעבר אליה בגיל נוער כשהיה בן 16. הוא שיחק שלוש הופעות בלבד בבוגרים, עד שעבר בקיץ 2012 ליובנטוס, שיחק שם ארבע שנים וזכה בארבע אליפויות, שני גביעים וגם הגיע לגמר ליגת האלופות עם יובה (שם הפסיד לברצלונה).

בקיץ 2016 הוא חזר ליונייטד תמורת סכום מדווח של 105 מיליון יורו, אבל התרומה שלו היתה יחסית מאכזבת - בשש עונות במדי השדים האדומים הוא כבש רק 39 שערים ב-226 הופעות. בכל מקרה, הוא קרוב לתחנה השלישית בקריירה שלו - ואולי גם ינסה שהקריירה תמריא מחדש.

מעבר לתגובות