הסעיף שבזכותו וילה רוצה שסיטי תזכה בתואר

מיקה ריצ'ארדס 'חשף' את התנאים בעסקת גריליש, אוהדי ליברפול מודאגים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
גריליש. הסעיף ישפיע? (Getty)
גריליש. הסעיף ישפיע? (Getty)

הפרמיירליג סיפקה לנו בדיוק את הסיום שחלמנו עליו. מנצ'סטר סיטי וליברפול יעלו ביום ראשון למחזור הסיום, כאשר הסיטינס רחוקים נקודה אחת בלבד מהמייטי רדס, שמקווים לסיום מהאגדות לעונה שלהם, ומהפך כמעט בלתי נתפס ב-90 הדקות האחרונות של העונה.

הסיפור הופך אפילו גדול יותר, כשנזכרים את מי תפגוש סיטי במחזור הסיום. אסטון וילה, בה משחקים פיליפה קוטיניו ודני אינגס, שניהם אקסים של ליברפול, ומעל הכל, האיש על הקווים סטיבן ג'רארד. המחשבה שהסמל הגדול ביותר של המועדון, שלא הצליח לזכות באליפות כשחקן, יהיה זה שיעניק למועדון נעוריו אליפו במחזור האחרון, יכולה להפוך את מחזור הסיום לכזה שלא יישכח לעולם.

אך מי שצוטט בפודקאסט הספורט 'Talk Sport' בצורה שמדאיגה ומכעיסה מאוד את אוהדי ליברפול, הוא הפרשן ושחקן סיטי בעבר, מיכה ריצ'ארדס, שגילה: "סטיבן ג'רארד יכול לרצות לנצח את הליגה עבור ליברפול, אבל לווילה יש סעיף בחוזה המכירה של גריליש שיכול להעניק להם כמעט 15 מיליון פאונד במידה וסיטי זוכה באליפות. בעסקים, הכסף קודם להכל".

חשוב לציין כי נראה והמשפט נאמר כמובן בבדיחות הדעת על ידי ריצ'ארדס, אבל הוא כבר הפך לשיחת היום בקרב אוהדי ליברפול, שחולמים שבניגוד למקרי העבר, הפעם סיום הראש בראש נגד סיטי, יסתיים בחגיגה שלהם.

האם ליברפול צריכה להיות מודאגת? (Getty)
האם ליברפול צריכה להיות מודאגת? (Getty)
מעבר לתגובות