מחריד: אוהד נוטינגהאם נגח בחלוץ שפילד

אירוע אלימות קשה בחגיגות אחרי הניצחון. חשוד במעשה נעצר על ידי המשטרה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
אוהדי נוטינגהאם בסיום על הדשא (Getty)
אוהדי נוטינגהאם בסיום על הדשא (Getty)

נוטינגהאם פורסט רשמה אתמול (רביעי), את אחד ההישגים הגדולים שלה ב-20 השנה האחרונות, כאשר גברה על שפילד יונייטד, ועלתה לגמר פלייאוף הצ'מפיונשיפ, אך הבוקר, כולם באנגליה מבקרים את אירוע האלימות הקשה שהתרחש בסיום המשחק.

מיד עם החטאת הפנדל השלישית של שפילד, שהכריעה את ההתמודדות, פרצו אוהדי פורסט למגרש בפרץ שמחה ספונטני, אך במהלך אותן חגיגות, נגח אחד האוהדים של נוטינגהאם בשחקן שפילד, בילי שארפ. החלוץ הוותיק, מלך השערים האנגלי בליגות המקצועניות, ששיחק בנוטינגהאם בעבר, כלל לא שותף בהתמודדות ועמד בצד כשעבר את התקיפה.

 

כבר הבוקר, נעצר גבר בן 31 בחשד למעשה. מאמן שפילד יונייטד אמר: "כולם מדברים כל הזמן על אירועי אלימות במגרשים, חפצים שנזרקים, החשש לבריאות השחקנים. ראינו את זה קורה. זה לחלוטין לא מקובל. אנחנו אלו שנפגשים וזה אירוע מעציב מכל כך הרבה סיבות".

גם בנוטינגהאם פורסט מיהרו לגנות והודיעו: "נחרדנו לגלות ששחקן הקבוצה לשעבר, בילי שארפ, הותקף בסיום המשחק הערב. המועדון יעבוד יחד עם הרשויות לאתר את האשמים על מנת שישלמו את המחיר על מעשיהם, ובין היתר יושעו ממשחקי הקבוצה לכל החיים. אנו מתנצלים בפני בילי ושפילד יונייטד".

מעבר לתגובות