סלאח הרגיע: "אהיה כשיר לגמר האלופות"

כוכב ליברפול נפצע והוחלף בגמר הגביע. קלופ: "גם ואן דייק בסדר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

שבועיים בלבד לפני גמר ליגת האלופות: מוחמד סלאח נפצע הערב (שבת) במהלך גמר הגביע מול צ'לסי, בו ניצחון האדומים 5:6 בפנדלים והניפו את התואר בפעם הראשונה מאז 2006. המצרי הוחלף בדקה ה-33 וירד מהמגרש בכוחות עצמו. בסיום הבטיח: "אהיה כשיר לגמר ליגת האלופות".

חשוב להגיד שהפציעה של סלאח הגיעה לאחר שזה לא בא במגע עם אף שחקן אחר. המצרי התיישב על הדשא וקיבל טיפול מהצוות הרפואי, ובסופו של דבר הוחלף על ידי דייגו ז'וטה. למי שהספיק לשכוח, בגמר 2018 מול ריאל מדריד הוחלף סלאח במחצית הראשונה אחרי פציעה והוא כבר הספיק להגיד שהוא בא לנקום בבלאנקוס על אותו הגמר.

כזכור, רק לפני מספר ימים דווח על כך שהעוגן של קלופ בקישור, פאביניו, בספק לגמר האלופות לאחר שנפצע מול אסטון וילה. סיכוי לא רע שהמאמן הגרמני החליט בעצמו שבמקרה של סלאח אסור לקחת שום סיכון והעדיף להחליף אותו, גם אם המצרי עוד יכול היה לשחק.

ואם לא די בכך, הרי שגם וירג'יל ואן דייק הוחלף, וזאת בפעם הראשונה העונה, אחרי 90 דקות ובמקומו עלה לשחק ז'ואל מאטיפ. אחרי המשחק, שפך יורגן קלופ אור על מצבם של צמד הפצועים. על הבלם סיפר המנג'ר: "הוא בסדר, אני חושב, אבל השרירים שלו קצת עייפים". בצד השני, במקרה של המצרי הסיפור הוא אחר. "אני חושב שמצבו של 'מו' רע יותר משל ואן דייק. הוא הרגיש כאב. אני מקווה שהוא יהיה בסדר. יש לנו סגל רחב".

במסיבת העיתונאים אחרי המשחק, קלופ נשמע אחרת ויותר אופטימי: "סלאח ו-ואן דייק בסדר. אני לא בטוח שיהיו כשירים למשחק בשלישי מול סאות'המפטון, אבל יש לנו עוד שבועיים עד לגמר ליגת האלופות. נראה מחר באימון איך הם ירגישו".

מעבר לתגובות