"נראה עצבני": הצד האחר לתצוגה של רונאלדו

קין ניתח את השלושער של כוכב יונייטד. וגם: המספרים מה-2:3 על טוטנהאם

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)

למקרה שמישהו חשב שעידן כריסטיאנו רונאלדו נגמר, אמש (שבת) הוא דאג להזכיר שהוא עדיין פה ובגדול. עם שלושער לרשתה של טוטנהאם, הפנומן סידר למנצ'סטר יונייטד 2:3 חשוב שמשאיר אותה במאבק על הטופ 4 ועל הדרך גם הפך לגדול הכובשים אי פעם.

אין ספק שזה היה רגע חשוב עבור רונאלדו, במיוחד בהתחשב בתקופה הקשה שעברה עליו. זה היה השלושער הראשון שלו אחרי שנה ושלושער הפרמייר ליג הראשון שלו מאז 2008 אז כבש ב-0:6 על ניוקאסל ושימו לב לזה: רק במשחק הזה, כבש CR7 את אותה כמות שערים שכבש ב-12 משחקי הליגה האחרונים שלו.

בתקשורת האנגלית, כמובן, פרגנו ל-CR7, אבל רוי קין מצא צד אחר להתפוצצות שלו. "רונאלדו נראה כועס מאוד ושיחק עם הרבה אגרסיביות", טען קשר העבר. "לא משנה מה קורה איתו בשבועיים האחרונים, נראה שמשהו מדאיג אותו, אבל הוא הראה את מה שהראה במהלך השנים. הוא גאון, הוא מדהים".

"רונאלדו מביא כל כך הרבה לקבוצה הזו, אני לא מבין למה אנשים חושבים שהוא לא יכול לשחק פה או לתת ליונייטד ערך. התצוגה של יונייטד לא הייתה טובה, אבל היא עשתה את העבודה וניצחה בסופו של דבר", הוסיף קין. "אתה צריך את רונאלדו בקבוצה שלך. לא משנה באיזו שיטה, איתו יש סיכוי טוב יותר לנצח במשחקים".

האמירה של קין, ככל הנראה, מתקשרת לתקרית עליה דובר בשבוע האחרון במסגרתה רונאלדו טס לפורטוגל ללא אישור של מנצ'סטר יונייטד. ראלף רנגניק, אגב, החליט להתבדח בנוגע לכך ואחרי השלושער אמר: "אולי הוא צריך ליסוע לפורטוגל בכל שבוע".

מעבר לתגובות