לא מאמין ברונאלדו? ראנגניק רוצה חלוץ חדש

דיווח: מאמן יונייטד שיהפוך הקיץ ליועץ מטיל ספק ביכולת של הפורטוגלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

החיבור בין כריסטיאנו רונאלדו לראלף ראנגניק במנצ'סטר יונייטד לא ממש מצליח עד כה. ולאור העובדה שהגרמני אמור לעבור בקיץ מתפקיד המאמן ליועץ מקצועי בקבוצה עשוי בהחלט להשפיע גם על עתידו של הפורטוגלי.

ראנגניק יהיה בעל השפעה קבוצה גם בגזרת הרכש, ועל פי "דיילי מירור", הוא רואה ברונאלדו שחקן בדעיכה, וחושב שהקבוצה צריכה לצרף חלוץ נוסף בקיץ. CR7 הוא אומנם עדיין מלך השערים של השדים האדומים, אך הדרך שבה השחקן שינה את הקבוצה, הגישה והאישיות שלו גורמים לגרמני להטיל ספק ביכולת לתרום בטווח הארוך.

בנוסף לרונאלדו, הרצון של ראנגניק לצרף חלוץ חדש מגיע גם על רקע העזיבה המסתמנת של אדינסון קבאני, והספקות לגביהם של אנתוני מרסיאל ומרקוס רשפורד.

כזכור, הכוכב הפורטוגלי לא נכלל בסגל לדרבי האחרון של מנצ'סטר נגד סיטי, ועל אף הדיווחים שהוא לא כשיר, נפוצו שמועות על כך שהוא לא נכלל בסגל מסיבות מקצועיות בלבד, וזה לא היה העימות הראשון בין השניים. כזכור, גם בניצחון על ברנטפורד, רונאלדו נראה זועם לאחר שהמאמן החליט להחליף אותו, ונראה זועם גם על הספסל, עד שראנגניק ניגש אליו והסביר את החלטתו.

10 מחזורים לסיום העונה, מנצ'סטר יונייטד מדורגת במקום החמישי בליגה עם 47 נקודות, נקודה פחות מארסנל הרביעית, אך עם שלושה משחקים יותר ממנה. בשבוע הבא היא תפגוש את אתלטיקו מדריד בתקווה לעלות לקבע גמר ליגת האלופות, אחרי 1:1 במשחק הראשון בשמינית.

ראנגניק. לא סומך על רונאלדו (Getty)
ראנגניק. לא סומך על רונאלדו (Getty)
מעבר לתגובות