18:30: רונאלדו מחוץ לסגל יונייטד לדרבי

השדים האדומים יאלצו להסתדר ללא הפורטוגלי מול סיטי. דיאש יעדר מנגד

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

אחד המשחקים הגדולים בליגה האנגלית יערך היום (ראשון) כאשר מנצ'סטר סיטי תפגוש את מנצ'סטר יונייטד. בעוד היסטורית הקבוצה האדומה הגיעה להישגים גדולים יותר, בשנים האחרונות סיטי היא הדומיננטית בעיר. הקבוצה של פפ גווארדיולה מגיעה למשחק הזה מהמקום הראשון עם 66 נקודות, 17 נקודות יותר מיונייטד שבמקום הרביעי עם 47.

שעות ספורות לפני פתיחת המשחק, דווח כי כריסטיאנו רונאלדו לא התאושש מפציעה ויאלץ להחמיץ את המשחק הגדול. מלבד לרונאלדו, גם אדינסון קבאני הפצוע נשאר מחוץ לסגל האדום פעם נוספת, כמו גם רפאל וראן ולוק שואו.

בינתיים, מתגברים הדיווחים על הגעתו של אריק טאן האח כמאמן. המנהל המקצועי והמאמן הזמני ראלף רנגניק מעריך את טאן האח שעשוי להגיע בסיום העונה. מנצ'סטר סיטי מנגד, תפתח במשחק בלי רובן דיאש שנפצע ויפספס בין 4 ל-6 שבועות, כאשר הוא בספק למשחק הענק מול ליברפול בתחילת אפריל.

גארי נוויל, אגדת העבר של מנצ'סטר יונייטד, התייחס לפערי הרמות: "אין שחקן אחד ממנצ'סטר יונייטד שהיה פותח בסיטי. רובן דיאש, אמריק לאפורטה, ז'ואאו קנסלו וקייל ווקר טובים יותר מההגנה של יונייטד. פרננדיניו ורודרי טובים יותר משחקני הקישור ההגנתי. ברונו פרננדש טוב, אבל אני לא חושב שהוא פותח לפני ברנרדו סילבה וקווין דה בריינה כרגע".

אדינסון קבאני. לא כשיר (Getty)
אדינסון קבאני. לא כשיר (Getty)
מעבר לתגובות