"רגע הפרגי של ראנגניק", שיא גדול לראשפורד

החלוץ רשם ציון דרך נדיר, המאמן של יונייטד אמר: "הערב זה ניצחון חשוב במיוחד, האווירה בחדר ההלבשה מדהימה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
שער כל כך חשוב (Getty)
שער כל כך חשוב (Getty)

כמה שמנצ'סטר יונייטד חיכתה לרגע כזה. השדים האדומים לא נראו טוב גם הערב (שבת), נגד ווסטהאם בקרב ישיר על המקום ה-4, אבל בדקה ה-93 הגיע שער של מרקוס ראשפורד, שדחק מקרוב לרשת, ואחרי בדיקה מורטת עצבים של מערכת ה-VAR, ניתן האות לחגיגות באולד טראפורד.

ב'דיילי מייל' נכתב: "מרקוס רשפורד 'גנב' שלוש נקודות עבור יונייטד  עם שער מעורר מחלוקת עמוק בתוספת הזמן", בעוד 'מנצ'סטר איבנינג' הזכירו: "דיוויד מוייס לא זכה בתקופתו ביונייטד לראות את הקבוצה כובשת שער ב'זמן פרגי'. ראנגניג זכה לרגע הזה אחרי שבעה שבועות בלבד בתפקיד".

ראנגניק עצמו אמר: "האווירה  בחדר ההלבשה מדהימה, הבחורים חגגו ובצדק. הם יודעים איזה ניצחון חשוב זה. זה הסוג הטוב ביותר של ניצחונות, שאין לקבוצה היריבה זמן לחזור למשחק. אנחנו שמחים מאוד עם ההופעה שלנו הערב ועם רמת המחויבות והפיזיות שהפגנו. תמיד טוב לנצח, אבל הערב זה ניצחון גדול במיוחד".

 

מי שרשם הישג יוצא דופן הוא כובש השער, מרקוס רשפורד. שימו לב לזה: האנגלי הפך לשחקן שכבש הכי הרבה שערי ניצחון עבור מנצ'סטר יונייטד אחרי הדקה ה-90, מאז כינון הפרמיירליג. לחלוץ יש 4 שערים כאלו, והוא כעת חולק את המקום הראשון הכללי עם איאן רייט, סטיבן ג'רארד, פאפיס סיסה, כריסטיאן בנטקה וסאדיו מאנה.

לא עוד ניצחון (Getty)
לא עוד ניצחון (Getty)
מעבר לתגובות