רנגניק: "שיחקנו יותר טוב מאיך שחשבתי"

מאמן יונייטד הופתע. באנגליה עקצו: "יש לו עוד עבודה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
קל להפתיע כשיש ציפיות נמוכות? רנגניק (Getty)
קל להפתיע כשיש ציפיות נמוכות? רנגניק (Getty)
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד פתחה היום (ראשון) את עידן ראלף רנגניק עם 0:1 על קריסטל פאלאס, בסיום משחק בו התקשו להרשים בהתקפה, אבל שמרו על שער נקי באולד טראפורד לראשונה מזה 15 משחקים רצופים ומאז המשחק מול גרנאדה בליגה האירופית באפריל 2021. בסיום, רנגניק דיבר בהרחבה על הקבוצה אותה ירש.

רנגניק אמר: "שאלתי את העוזר אם פרד הבקיע עם הרגל הימנית, חשבתי שהוא בועט רק בשמאל. אני שמח בשבילו. אני מרוצה מהדרך שבה הגנו ושלטנו במשחק, השער הנקי הוא החשוב ביותר. אנחנו חייבים להשתפר בדברים האלה - לשמור על שערים נקיים. בהתחשב בזה שהיה רק אימון אחד אני מרוצה. שיחקנו יותר טוב ממה שחשבתי. אני מרוצה בעיקר מהלחץ בחצי השעה הראשונה. תמיד ניסינו לשלוט במשחק. רצינו לשחק עם שני חלוצים, בעיקר בהתקפה. רונאלדו היה נהדר גם בלי הכדור. תמיד קל יותר לבנות אחרי ניצחונות, אנחנו חייבים לשמור על שערים נקיים".

ראלף רנגניק ופרד. כובש השער הפתיע את מאמנו החדש (Getty)
ראלף רנגניק ופרד. כובש השער הפתיע את מאמנו החדש (Getty)

המשחק של יונייטד, שאמנם הצליחה להרשים, הוביל לתגובות מעורבות באנגליה. פט נווין, פרשן ה-BBC ושחקן סקוטלנד לשעבר, התייחס: "יש להם עבודה לעשות וראלף רנגניק יודע את זה. הם היו טובים במחצית הראשונה, אבל השנייה הייתה מאוזנת. אם ימשיכו ככה אולד טראפורד ישאג".

בסיום המשחק, ברונו פרננדש החמיא לכובש השער: "לפרד יש את הרגעים האלה, בעיטה אחת בשנה. כולם שמחים בשבילו כי הוא בחור ממש נחמד. הוא עובד קשה ולא מדברים עליו מספיק, מגיע לו קרדיט. צריך להמשיך עם מה שעשינו במשחק מול ארסנל, אנחנו שמחים כי ניצחנו. התוצאה הייתה יכולה להיות אפילו טובה יותר".

מעבר לתגובות