"שיתעסק בענייניו": פטריס אברה נגד קראגר

הצרפתי יצא להגנת רונאלדו ותקף את אקס ליברפול: "אנשים רק רוצים להתעסק בו, אני לא מבין את השנאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
רונאלדו. מספר שערים בלתי נתפס (Getty)
רונאלדו. מספר שערים בלתי נתפס (Getty)

מנצ'סטר יונייטד יוצאת לדרך חדשה. אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון, השדים האדומים גברו אתמול (שישי), 2:3 על ארסנל, במה שהיה משחקו האחרון על הקווים של המאמן הזמני מייקל קאריק. כעת, עידן ראלף ראנגניק יוצא לדרך.

אך עוד לפני ראנגניק, אין ספק שהסיפור הגדול אתמול, כמו בדרך כלל שהוא על המגרש, היה זה של כריסטיאנו רונאלדו. הפורטוגלי סופג לא מעט ביקורות העונה על כך שסגנון המשחק שלו פוגע ביונייטד ושהצירוף שלו לקבוצה היה מיותר, אבל בשורה התחתונה, הוא את שלו עושה. אתמול רונאלדו הרשית צמד, העלה את מאזנו ל-6 שערי ליגה ולא פחות חשוב, ל-801 שערים בקריירה. נתון בלתי נתפס.

מי שמיהר אחרי המשחק "לסגור חשבון" עבור רונאלדו, הוא חברו הטוב פטריס אברה. הרקע היה הוויכוח הסוער בין ג'ימי קראגר לרוי קין בשבוע שעבר, כאשר בלם ליברפול לשעבר הצדיק את העובדה שכריסטיאנו פתח את הספסל נגד צ'לסי ואמר בין היתר: "רונאלדו הוא לא השחקן שהוא היה בעבר. הוא עדיין עושה את העבודה מבחינת שערים, אבל זה לא צריך להיות סיפור גדול אם הוא לא פותח בכל משחק".

אברה אמר אחרי המשחק: "יש הרבה דיבורים סביב רונאלדו ואני באמת לא מבין את זה. שחקנים כמו ג'יימי קראגר. הוא שיחק בקריירה 775 משחקים, רונאלדו הגיע היום ל-801 שערים. ואנשים מסוגו מדברים על כריסטיאנו. לפעמים אני חושב שאנשים כאלה צריכים להתעסק בעניינים שלהם. אני לא מבין את השנאה. זה נראה שיש אנשים שקמים בבוקר ורק רוצים להתעסק ברונאלדו".

אלן שירר ותיירי הנרי, שניים מהחלוצים הגדולים בתולדות הפרמיירליג, הוסיפו לדבריו של אברה ואמרו: "צריך לשים את הדברים בפרספקטיבה הנכונה. 801 שערים. 801! זה מטורף. אני והנרי אולי היינו מגיעים למספרים האלו אם היינו סופרים שערים באימונים". הנרי הוסיף: "היינו צריכים לחיות בשתי תקופות זמן שונות כדי להגיע למספרים של רונאלדו. וואו".

 

 

מעבר לתגובות