בהמלצת כריסטיאנו רונאלדו: מנצ'סטר יונייטד שוחחה עם זידאן

אקס ריאל מדריד שוב מועמד. סולשיאר: "הדעה של ג'יימי קראגר לא משפיעה עליי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אם מישהו חשב שהגעתו של כריסטיאנו רונאלדו למנצ'סטר יונייטד תסלול את דרכה לאליפות אנגליה ולמאבק על זכייה בליגת האלופות, אפשר להגיד שבתקופה האחרונה הוא הבין שהמשימה לא תהיה פשוטה בכלל. עם ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים בכל המסגרות, השדים האדומים רחוקים מלהיות על המסלול ונראה שעתידו של אולה גונאר סולשיאר שוב על הפרק.

כעת, ב"אל צ'ירינגיטו" דווח שבמנצ'סטר יונייטד כבר מחפשים לסולשיאר מחליף וכמובן שהשם שעולה על הפרק הוא של זינדין זידאן. הנהלת השדים האדומים כבר יצרה קשר עם המאמן הצרפתי, זאת בהמלצתו של כריסטיאנו רונאלדו ובמידה שהנורבגי אכן יפוטר הוא יהיה המועמד הבכיר להחליפו.

זידאן סיים בקיץ החולף את הקדנציה השנייה שלו בריאל מדריד, אותה הוביל לשלוש זכיות רצופות בליגת האלופות. בפעם הקודמת שעזב את הבלאנקוס, המאמן היה אחד המועמדים לאימון יונייטד זאת אחרי פיטוריו של ז'וזה מוריניו, אבל בסופו של דבר סולשיאר הוא זה שנבחר לרשת את הפורטוגלי.

בינתיים, במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול אטאלנטה בצ'מפיונס, סולשיאר התייחס לביקורת של בלם העבר של ליברפול ופרשן ההווה ג'יימי קראגר: "זה לא משפיע עליי, יש לנו משחק מול ליברפול בראשון ובדרך כלל קראגר מתייחס לדברים האלה לקראת המשחקים בינינו. אני מאמין בעצמי וככל שהמועדון מאמין בי, הדעה של קראגר לא תשפיע על זה".