לוקח את הזמן: פוגבה, בין טורינו לטראפורד

ב"אתלטיק" טוענים: יונייטד תציע הצעה משודרגת לקשר הצרפתי

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

נראה שמדובר במוטיב חוזר, והוא נמשך גם עכשיו: עתידו של פול פוגבה במנצ'סטר יונייטד עומד על הפרק, והוא עדיין לא ברור. חוזהו של פוגבה מסתיים בסוף העונה הנוכחית, ולקשר נבחרת צרפת זכורה התבטאות שהעניק בראיון לתקשורת האיטלקית - בה אמר כי הוא משוחח עם חברו לשעבר לקבוצה, פאולו דיבאלה, ואף הצהיר כי הוא "נהנה מאוד בזמן שלו ביובנטוס". כמובן שההתבטאות מיד עוררה חשד, לפיו פוגבה מתכנן קאמבק לטורינו - אבל כתב ה"אתלטיק", אנדי מיטן, ניסה להרגיע הבוקר (חמישי) את הרוחות.

*ראשית, הוא טוען, יונייטד כבר הציעה לפוגבה חוזה חדש ויוקרתי, שאמור להפוך את הקשר לאחד השחקנים עם השכר הגבוה ביותר בעולם - סכום של 400 אלף ליש"ט בשבוע, 100 אלף יותר ממה שהוא מרוויח כיום.

*שנית, פוגבה לא שלל את האפשרות להישאר, אבל כן לוקח את הזמן - דבר שהוא זכאי לו, כפי שיונייטד זכאית להאריך את חוזהו כל שנה.

*ושלישית, ולמעלה מהכל, יונייטד יודעת שבעוד 10 שבועות, פוגבה יכול לנהל מו"מ עם כל קבוצה שיחפוץ, מה שאומר שיונייטד תצטרך להגביר את הצעתה - או שתאבד אותו שוב בחינם, כפי שכבר קרה בעבר (עם המעבר הקודם ליובנטוס בקיץ 2012). פוגבה יודע היטב איך לשחק את המשחק, ויודע שהזמן פועל לטובתו.

בכל מקרה, פוגבה צפוי להשתכר היטב גם בעונה הבאה, היכן שלא יהיה. אך למרות השמועות וההמתנה הארוכה, עדיין הסיכויים גדולים יותר הם שפוגבה יישאר באולד טראפורד - במטרה לעשות ביונייטד את מה שידע לעשות טוב כל כך בנבחרת צרפת: לקחת תארים.