איקרדי, נבאס ועלי: הרכש של ניוקאסל

דיווח: התכניות מתגלות - קונטה פייבוריט לאמן את הקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הכדורגל האנגלי, והעולמי, ממשיכים לנסות ולהסתגל: שלושה ימים אחרי ההודעה הדרמטית לפיה ניוקאסל נרכשה ע"י קבוצת משקיעים סעודית, ובכל העולם מנסים לשרטט - כיצד אמורה בכלל להיראות הקבוצה החדשה? ב"אס" הספרדי ניסו לספק קווים לדמותה של הקבוצה המתגבשת - כיצד המהפכה הסעודית בכדורגל האנגלי אמורה להתממש על הדשא.

באופן טבעי, צריך להתחיל באיש על הקווים - והפייבוריט הברור, לפחות ע"פ ה"גאזטה דלו ספורט", הוא אנטוניו קונטה. המאמן האיטלקי, שבעונה שעברה הוביל את אינטר לאליפות איטליה - והעונה, בינתיים, לא מצא קבוצה חדשה - צפוי להיות האיש שיוביל את המועדון לדרך החדשה. ע"פ הדיווחים, מי שאמור להגיע לתפקיד המנהל הספורטיבי הוא ג'ייסון ווילקוקס, היום מנהל האקדמיה של מנצ'סטר סיטי. גם אלן שירר, שחקן הקבוצה בעבר, אמור לחזור לדרג הניהולי של המועדון.

באשר לסגל השחקנים, לצד שמות שהוזכרו בעבר כמו פיליפה קוטיניו, גארת' בייל ואדינסון קבאני - ה"אס" מוסיף לבורסה שמות נוספים: ביניהם שחקני פ.ס.ז', השוער קיילור נבאס (שהעונה ירד לדרגת שוער שני לג'אנלואיג'י דונארומה) והחלוץ מאורו איקרדי. כמו כן, גם שמו של דלה עלי מטוטנהאם נזכר לרשימה. אבל כל ההעברות הללו הן ארוכות טווח, כאשר בטווח המיידי - כלומר, בחלון ההעברות של ינואר, ניוקאסל סימנה את ג'סי לינגארד ממנצ'סטר יונייטד ואת ג'יימס טארקובסקי מברנלי.

יגיע כבר בינואר? לינגארד (getty)
יגיע כבר בינואר? לינגארד (getty)