"זו הפעם הראשונה שלא למדתי כלום ממאמן"

טרוי דיני על איביץ': "דיכא אותנו, גרם לנו להרגיש נורא"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לווטפורד יש ארכיון לא קטן של מאמנים מפוטרים מהשנים האחרונות, אבל אחד מהם משך את העין של הקהל הישראלי קצת יותר מהשאר. ניחשתם נכון, מדובר בוולדימיר איביץ', אקס מכבי ת"א שפוטר מהמועדון האנגלי עוד כשהיה בליגת המשנה לאחר סכסוך עם כוכב הקבוצה, טרוי דיני.

על פי דבריו של דיני בזמנו, הוא הוצא מההרכב בגלל "סיבות משמעתיות" והתבקש להיכנס לשיחה עם איביץ' במשרדו. דיני ביקש לסיים עיסוי לפני כן, וכשהגיע, המאמן הסרבי כבר לא היה שם. "הנחתי שנדבר באוטובוס", הוא אמר אז, "אבל כלום. הגענו למלון, ושוב, כלום". דיני גם סיפר שהשיטה הנוקשה של איביץ' לא עבדה בווטפורד, בין אם מדובר באיסור הפלאפונים, באימונים הטקטיים ובעוד חוקים כאלה ואחרים.

כעת, כשנה מאוחר יותר, דיני פירסם אוטוביוגרפיה ושפך אור על היחסים עם הסרבי. "לאיביץ' ולי מעולם לא הייתה בעיה", הוא נזכר. "לא התחברתי במיוחד לסגנון האימון שלו, אני לא חושב שיש מישהו שהתחבר. הוא ניתח הכל, עד לפרטים הקטנים, לקח לו 45 דקות להראות 7-8 קליפים. היית עוזב את החדר ושומע מישהו אומר 'אלוהים, אני מרגיש חרא', הוא היה יודע לגרום לך להרגיש נורא".

דיני המשיך וסיפר ש"שחקנים לא נהנו מכדורגל, וזה התחיל להפעיל עלינו לחץ יותר ויותר. הוא דיכא אותנו. יש לנו את העבודה הכי טובה בעולם, משלמים לנו הון בשביל לשחק כדורגל ואנחנו מתאמנים ארבע-חמש שעות ביום, אבל יש אדם שגורם לך להרגיש שאתה לא מספיק טוב בשביל להיות במקום שאתה נמצא בו. זו הייתה הפעם הראשונה מזה 13 שנים שלא למדתי כלום ממאמן".