רנה מולנסטיין מספר: כך עזרתי לכריסטיאנו רונאלדו

אקס מכבי חיפה פירט כיצד עבד ביונייטד עם CR7 על הסיומת

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הכל כבר מוכן לשריקת הפתיחה של המשחק בין מנצ'סטר יונייטד לניוקאסל בו כריסטיאנו רונאלדו צפוי לערוך הופעת בכורה מחודשת. לפני שזה יקרה, אקס מכבי חיפה, רנה מולנסטיין, שהיה עוזרו של סר אלכס פרגוסון בתחילת דרכו של CR7 במדים האדומים, סיפר כיצד עבד איתו באימונים.

"כריסטיאנו היה כל כך נחוש לעמוד ביעד שהציב לעצמו - להיות השחקן הטוב בעולם. היו סביבו שחקנים מנוסים איתם שוחח וקיבל מהם עצות כיצד להיות אפקטיבי", סיפר מולנסטיין. "ביליתי איתו זמן מה ועבדתי איתו על הסיומת. היה עליו להבין ולהעריך את החשיבות של להבקיע שערים לא תמיד באופן המושלם ביותר. כל גול נחשב: נגיחות, בעיטות וולה, דחיקות, ברגל ימין וברגל שמאל".

אקס מכבי חיפה המשיך להסביר: "רונאלדו הוא חלוץ והוא היה צריך לשלב את הנתונים הפיזיים שלו עם המיומנויות שלו. העניין הוא לעשות את ההחלטה הנכונה: האם אני מנסה לעבור את שחקן ההגנה שמולי באחד על אחד או שבעזרת צירופי מסירות עם חבר לקבוצה. אם אתה יכול לעשות את שניהם, יהיה קשה מאוד להגן מולך.

"אולה זכה בחלוץ סופרסטאר. היתרון הגדול שיהיה לו זה שהוא מבין למה חלוצים זקוקים, את התנועה שלהם והעזרה שהם מבקשים", טען בנוסף ההולנדי. "הוא מבין מה תהיה הבעיה אם רונאלדו לא יקבל את הסיוע הדרוש וזה משהו שהוא יצטרך לטפל בו עם הצוות המקצועי. יש להם כבוד הדדי אחד לשני".

מולנסטיין עם פרגוסון, רונאלדו, גיגס וטים הווארד. עזר ל-CR7 עם הסיומת (GETTY)
מולנסטיין עם פרגוסון, רונאלדו, גיגס וטים הווארד. עזר ל-CR7 עם הסיומת (GETTY)