"אני כאן כדי לעשות היסטוריה": כריסטיאנו רונאלדו מוכן

הטירוף בשיאו. CR7 הגיע לאולד טראפורד והכריז: "אהיה גדול גם בשלוש או ארבע השנים הקרובות. מדברים על הגיל שלי, אבל אני שונה מיתר האנשים. אלחץ על סולישאר לפתוח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בעוד יומיים כריסטיאנו רונאלדו עשוי לערוך את הופעת הבכורה המחודשת שלו במנצ'סטר יונייטד וההתרגשות, כמובן, בשיאה. CR7 הגיע היום לאולד טראפורד, לבש את המדים האדומים בהם הפך לשחקן הגדול שהוא ובראיון לחברו בעבר ווס בראון (שגם בישל לו את הגול בגמר ליגת האלופות ב-2008) הציב יעדים.

"אני מסוגל להראות את מה שאני יודע, גם אני וגם חבריי לקבוצה", הכריז רונאלדו והוסיף: אני מוכן לצאת לדרך וזאת הזדמנות נהדרת עבורי, עבור האוהדים ועבור המועדון לעשות צעד אחד קדימה. אני מוכן ואני חושב שאהיה גדול בשלוש עד ארבע השנים הקרובות".

ואם חשבתם שיונייטד אמורה להיות תחנה מרגשת לקראת הסוף המתקרב של הקריירה האדירה של CR7, חשבו שוב. "אני כאן כדי לזכות בתארים, אני לא פה לחופשה. אמרתי זאת בפעם הקודמת שלבשתי את החולצה הזאת, לפני שהפכתי לשחקן גדול. אני כאן כדי לנצח שוב", אמר הכוכב הפורטוגלי.

"אני חושב שיש ביונייטד פוטנציאל אדיר. אני כאן כדי לנצח ולעשות היסטוריה", חזר רונאלדו שוב וטען: "אנשים מדברים על הגיל שלי, אבל הם צריכים לדעת שאני שונה מיתר האנשים. אני מראה זאת בכל שנה והשנה תהיה דומה".