"לא אשחק עבור הכסף": כשרונאלדו סרב לסיטי

צפו: אקס מנצ'סטר יונייטד לגלג בעבר על המעבר ליריבה העירונית

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו התפתח לאחד השחקנים הגדולים בתולדות הכדורגל במדיה של מנצ'סטר יונייטד, אך למרות שהפך לסמל באולד טראפורד הפנומן עתיד לרשום את הפרק הבא שלו בקריירה דווקא אצל מנצ'סטר סיטי, כך לפחות לפי הדיווחים האחרונים.

אמנם, חלפו כבר 12 שנים מאז ששיחק עבור השדים האדומים, אך רבים האמינו כי רונאלדו ישמור אמונים ליונייטד ולעולם לא ילבש את המדים של סיטי. יותר מכך, לא פעם עקץ הפורטוגלי את התכולים ובראיון ל-BBC לפני שש שנים הבהיר כי אפשרות שכזו לא עומדת על הפרק מבחינתו.

האם זה אפשרי שיום אחד תשחק בסיטי אם הם יגישו לך את ההצעה הנכונה או שמתוך כבוד ליונייטד לא תעשה זאת? "אתה חושב שהכסף ישנה את הדעה שלי בגיל 30", ענה הכוכב בציניות. "אני לא חושב שזה יקרה, זה לא יהיה הבעיה. אם הייתי רוצה לשחק בשביל הכסף הייתי עובר לקטאר, יש להם יותר כסף מסיטי. אני משחק עבור התשוקה ולא עבור הכסף".

אמש (חמישי) שותפו לחלק הקדמי ביונייטד בעבר ומאמן דרבי קאונטי בהווה, וויין רוני, התייחס לאפשרות שרונאלדו ישחק בקרוב בסיטי אבל לפי דעתו זה לא יקרה. "בכנות, אני לא יודע מה להגיד על זה. יש לי ספקות גדולות לגבי האפשרות שרונאלדו ישחק בסיטי בגלל שיש לו מורשת אדירה ביונייטד ואני לא חושב שהוא יעבור לשחק שם מסיבות כספיות", הסביר רוני. "לדעתי יש לו יותר סיכוי לשחק בפ.ס.ז' אם הוא יעזוב את יובנטוס, אבל מצד שני זה כדורגל והכל יכול לקרות".

רונאלדו. בקרוב במדים התכולים? (GETTY)
רונאלדו. בקרוב במדים התכולים? (GETTY)