השכר והשיחה עם פפ גווארדיולה: השלבים בדרך של רונאלדו לסיטי

באנגליה שופכים אור על אחד המעברים הגדולים בפרמייר ליג בשנים האחרונות. הפנומן הסכים להפחית משמעותית בשכרו בשביל האתגר והיכולת להתחרות על כל התארים. וגם: מתי יפגוש את יונייטד?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

קיץ 2021 ייזכר לעד כאחד הקיצים המטורפים בהיסטוריה של הכדורגל העולמי. ליאו מסי עבר לפריז סן ז'רמן וכריסטיאנו רונאלדו ככל הנראה יהיה שחקן מנצ'סטר סיטי כבר בשבוע הקרוב. כעת, בתקשורת העולמית עושים סדר בנוגע לפרטים שהובילו את דרכו של CR7 חזרה למנצ'סטר, הפעם לצד התכול שלה.

לפי דיווח ב"אינדפנדנט", רונאלדו כבר שוחח עם פפ גווארדיולה בנוגע לתפקיד שלו במנצ'סטר סיטי וכעת רק נותר ה"אוקיי" של יובנטוס בנוגע למהלך. הפנומן הסכים לקבל שכר "זעום" של 250 אלף ליש"ט לשבוע, קיצוץ של 50 אחוזים מהשכר אותו הרוויח בשורות הביאנקונרי.

כבר אמש (רביעי), סוכנו של הפורטוגלי ז'ורז'ה מנדש טס לטורינו על מנת לדון עם יובה בתנאי היציאה שלו. ראשי המועדון הביעו נכונות לעשות זאת על מנת לחסוך את שכרו מה שיאפשר להם לבנות מחדש את הקבוצה בשנים הקרובות. עם זאת, הביאנקונרי לא מוכנים לשחררו בחינם ודורשים כידוע 28-30 מיליון יורו.

פפ ורונאלדו כבר שוחחו (GETTY)
פפ ורונאלדו כבר שוחחו (GETTY)

למעשה, סיטי לא הייתה האופציה הראשונה של רונאלדו. מנדש ניסה לצרפו לפריז סן ז'רמן, כאשר הפורטוגלי עצמו התעניין בשיתוף פעולה היסטורי והיסטרי עם ליאו מסי, אבל בסופו של דבר סגנית אלופת צרפת החליטה לוותר עליו. רונאלדו עצמו כמובן לא היה האופציה העדיפה על אלופת אנגליה, שניסתה לצרף את הארי קיין, אבל ברגע שהחליט להישאר בטוטנהאם המגעים בנוגע לצירוף רונאלדו העלו הילוך.

רונאלדו צפוי ללבוש את המדים התכולים של מנצ'סטר סיטי, היריבה העירונית המושבעת של מנצ'סטר יונייטד אותה הוביל לזכייה בליגת האלופות ובמדיה הפך לכוכב הגדול שהוא, זאת על מנת להישאר מועמד לזכייה בכדור הזהב וגם בליגת האלופות. וכעת, כבר אפשר לסמן ביומנים: בסוף השבוע של ה-6/11 יגיעו התכולים לאולד טראפורד, ככל הנראה יחד עם CR7. הולך להיות חם.

רונאלדו. הפעם בצד התכול של מנצ'סטר (GETTY)
רונאלדו. הפעם בצד התכול של מנצ'סטר (GETTY)