רונאלדו מתרחק, הולאנד מתקרב? עתיד סיטי

פרטים חדשים נחשפו. ענו בסקר מי יהיה "היורש של אגוארו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

28 ביולי 2011 היה יום היסטורי מבחינתה של מנצ'סטר סיטי, שרק עשור אחר כך הבינה עד כמה. באותו יום היא הכריזה על החתמתו של סרחיו אגוארו, גדול שחקניה בכל הזמנים שסיפק לה שלל רגעים בלתי נשכחים כולל אחד מהאגדות נגד ק.פ.ר בעונת 2011/12. הקיץ אגוארו נפרד מסיטי אחרי עשור בדיוק, והחלל שהוא הותיר בחוד הוביל לדבר אחד: הסיטיזנס צמאים ליורש.

"יהיה קשה להיכנס לנעליו של אגוארו", אמר יו"ר המועדון חלדון אל מובראק. "איבדנו אגדה, אבל אני בטוח שנמצא את המחליף המושלם". והמחליף המושלם, על הנייר, הוא הארי קיין. לאחר שנים של אכזבות ו"כמעט" במהלכן הפך לאחד הסקוררים הגדולים שנראו בפרמייר ליג, קיין חיפש אתגר חדש. הכוכב של טוטנהאם רצה להצטרף לסוללת הכוכבים של פפ גווארדיולה, אך דניאל לוי לא שחרר והבוקר (חמישי) דווח בממלכה על סיבוב פרסה חד - "קיין שוקל להאריך חוזה".

עוד שחקן שיכול להיכנס לנעליים של אגוארו הוא כמובן כריסטיאנו רונאלדו, שהוצע לסיטי על ידי סוכנו ז'ורז'ה מנדש, תוך שהפורטוגלי בעצמו מעוניין במעבר. אולם, ב"אתלטיק" חשפו פרטים חדשים על הצד התכול בסאגה: "סיטי התרחקה מהרעיון של צירוף רונאלדו, השכר הגבוה שלו יפגע במועדון".

אם רונאלדו יצא מהמשוואה וקיין נשאר בטוטנהאם, האופציות של סיטי הולכות ומצטמצמות. ליאו מסי בפ.ס.ז', רומלו לוקאקו בצ'לסי וקיליאן אמבפה מתקרב לריאל מדריד, מה שמשאיר אותנו עם שם אחד גדול על המדף - ארלינג הולאנד. ב"אתלטיק" פורסם שבקבוצה מאוד רוצים לראות את חלוץ דורטמונד מגיע. בקיץ הבא סעיף השחרור של הנורבגי יעמוד על 75-90 מיליון יורו, כך שהוא בהחלט נראה כמו אפשרות ריאלית בעוד שנה. וכשנזכרים בכך שהולאנד גדל על סיטי לאור העובדה שאביו שיחק בקבוצה, נדמה שהדרך לסגירת המעגל נסללה.

הצביעו בסקר>>