פפ גווארדיולה: "רוברט לבנדובסקי יישאר בבאיירן מינכן"

מנג'ר מנצ'סטר סיטי שם קץ לשמועות. קווין דה בריינה ואילקאיי גונדואן עשויים לפתוח מול נוריץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

11 ימים נותרו לחלון הקיץ ולמנצ'סטר סיטי עדיין אין חלוץ. הנסיונות לצירוף הארי קיין לא ממש צולחים ואחרי החתמתו של ג'ק גריליש, לאלופת אנגליה אין יותר מדי מרווח תמרון, אבל יש כאלה שמצאו בכל זאת תקווה קטנה עם הדיווחים בנוגע לכך שרוברט לבנדובסקי מעוניין לעזוב את באיירן מינכן ומחפש יעד חדש.

עם זאת, במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול נוריץ' בליגה, פפ גווארדיולה נתן לתקוות הללו לגווע. "לבנדובסקי הוא שחקן חשוב מאוד עבור באיירן מינכן והוא יישאר בבאיירן מינכן", אמר כשנשאל האם סיטי תנסה לצרפו עוד הקיץ. "אני לא הולך לדבר על זה יותר כשנותרו 11 ימים לחלון".

כך או כך, אלופת אנגליה צפויה להשיג מחר (שבת, 17:00) את שלוש הנקודות הראשונות שלה העונה בפרמייר ליג כשתארח את נוריץ' אחרי ה-1:0 לטוטנהאם במחזור הפתיחה. אילקאיי גונדוגאן, שנפצע קלות, אמור להיות כשיר וגם קווין דה בריינה, שעלה מהספסל במשחק מול התרנגולים עשוי לשוב להרכב וזה בהחלט עשוי להספיק גם ללא חלוץ טבעי מלבד גבריאל ז'סוס.

"אנחנו רוצים להיות קרובים לצמרת של הליגה, אבל זה עדיין המחזור השני. הרבה דברים יקרו העונה", הוסיף פפ בנוגע לשאיפות להשיג אליפות שנייה ברצף. "נקווה שננצח מול נוריץ', אבל אני קודם כל מצפה לראות קבוצה טובה יותר במספר אספקטים מאשר במשחק מול טוטנהאם".