רשמי: ג'ק גריליש בסיטי עבור 100 מ' פאונד

הקשר שנפרד מאסטון וילה וחתם ל-6 עונות: "חלום שהתגשם עבורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

השחקן היקר בתולדות הפרמייר ליג. מנצ'סטר סיטי פתחה הערב (חמישי) את כיסה ורכשה את ג'ק גריליש עבור לא פחות מ-100 מיליון פאונד. הקשר המלהיב בן ה-25 נפרד מאסטון וילה וחתם בקבוצת הכוכבים לשש עונות.

"אני מאושר להצטרף", התרגש הכוכב והוסיף. "סיטי הקבוצה הטובה באנגליה עם המאמן שנחשב לטוב בעולם, זה חלום שהתגשם עבורי להצטרף למועדון הזה. פפ לקח אותו לרמה הגבוהה ביותר, ומדובר באחת הקבוצות המלהיבות באירופה. אני כבר לא יכול לחכות להתחיל לשחק".

כזכור, גריליש נמצא כבר תקופה בראש סדר העדיפיות של פפ גווארדיולה והוא הפך לחיזוק הראשון של התכולים הקיץ, שדולקים גם אחר הארי קיין. מי שצפוי לשלם את המחיר בסגל העמוס של סיטי הוא ברנרדו סילבה.

גריליש עזב את מועדון נעוריו ובו החל את דרכו בקבוצה הבוגרת בשנת 2012. מאז, השלים 185 הופעות במדי אסטון וילה בהם כבש 29 שערים. בקיץ האחרון היה מהשחקנים הבולטים בנבחרת אנגליה ביורו, על אף שלא תמיד זכה לקרדיט מגארת' סאות'גייט.

אגב, עד רכישתו של גריליש, עסקת פול פוגבה למנצ'סטר יונייטד הייתה היקרה ביותר בהיסטוריה של הפרמייר ליג, כאשר הקשר הצרפתי עבר מיובנטוס תמורת כ-93 מיליון פאונד. כעת, גריליש הוא זה שנכנס לספרי השיאים.

מעבר לתגובות