"יונייטד לא בליגה של סיטי, פרננדש בכיין"

הפער מהאלופה ומתקפה על הקישור. "שד מהעבר" בביקורת חריפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)

מנצ'סטר יונייטד, לפחות למראית עין, הייתה חלק ממאבק האליפות העונה לאורך תקופה לא קצרה. בסופו של דבר, כמובן, מנצ'סטר סיטי הוכתרה בפעם השלישית בארבע השנים האחרונות. השדים האדומים עוד יכולים לסיים את עונת 2020/21 עם תואר - הם יפגשו את ויאריאל בגמר הליגה האירופית ב-26 במאי - אבל יש מי שלא ממש מתרשם מהביצועים של הבחורים של אולה-גונאר סולשיאר.

רוי קין, קפטן מנצ'סטר יונייטד לשעבר ואחד שזכה עם המועדון בלא מעט תארים, כולל 7 אליפויות, צפה אמש (חמישי) מקרוב בהופעה של האקסית המיתולוגית מול ליברפול, שיצאה מאולד טראפורד עם 2:4 משכנע. לאחר סיום המשחק, האירי חם המזג ופרשן "סקיי-ספורטס" בימים אלה, לא שמר בבטן את מה שהוא חושב על מצב הקבוצה.

"זו הייתה הופעה ממש גרועה, סולשיאר היה נראה לי קצת בהלם על הקווים", פתח הקפטן לשעבר. "זה לא היה קרוב אפילו להיות מספיק טוב מבחינת יונייטד, השערים שהיא ספגה היו קלים מדי, וליברפול הייתה יכולה לכבוש גם שישה ושבעה שערים. היללנו את יונייטד בחודשים האחרונים, אבל הסגל הזה חסר כל כך הרבה כדי להתמודד באמת עם מנצ'סטר סיטי על התואר".

קין היה נחרץ עוד יותר בהמשך דבריו: "לדעתי, מנצ'סטר יונייטד כל כך רחוקה ממנצ'סטר סיטי שזה מפחיד. אני מסתכל על שני שחקני הקישור, סקוט מקטומיניי ופרד... כל עוד שני השחקנים האלה משחקים במרכז השדה עבור מנצ'סטר יונייטד, הקבוצה הזו לא תזכה בשום תואר גדול. אני לא מבין איך יונייטד מצפה לחזור לזכות בתארים גדולים עם שחקן כמו פרד. בסדר, אז הם בגמר הליגה האירופית, אבל הם הגיעו לשם רק בגלל שנכשלו בליגת האלופות. בואו לא נשכח זאת".

במקביל, לקין גם היה מסר חד לעבר אחד הכוכבים כיום של השדים האדומים, ברונו פרננדש. "אני לא רוצה להיות ביקורתי מדי כלפיו, אבל הוא בילה חצי מהלילה בלבכות על כר הדשא. שחקני יונייטד ציפו ששחקני ליברפול יבעטו את הכדור החוצה, אבל אתה עוצר את המשחק רק בגלל פציעת ראש".

קין לא מחזיק ממנו, בלשון המעטה. פרד (GETTY)
קין לא מחזיק ממנו, בלשון המעטה. פרד (GETTY)
מעבר לתגובות