"האחים גלייזר הציבו תג מחיר על יונייטד"

דיווח: הצעה של 4 מיליארד ליש"ט תגרום לבעלים למכור

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

בין עלייתה של הסופר ליג לקריסתה אומנם חלפו רק כ-48 שעות, אך נראתה שאת ההשלכות של המהלך נמשיך לראות בטווח הנראה לעין בכדורגל העולמי. כעת, ב"מירור" האירי מדווחים שהאחים גלייזר קבעו תג מחיר התחלתי למועדון בגובה 4 מיליארד ליש"ט.

על פי הדיווח, המשקיעים בעיר מאמינים שהצעה החל מ-4 מיליון ליש"ט תפתה את האחים ג'ואל ואברם גלייזר, שמנהלים את המועדון בפועל, לוותר על שליטתם במועדון.

זו אינה הפעם הראשונה שבה מדובר על חילופי בעלים במועדונים האנגלים ששייכים לאמריקאים, לאחר שלאחרונה מייסד ספוטיפיי, דניאל אק, הביעה את רצונו לרכוש את ארסנל מסטן קרונקי ואתמול פורסם על כך שקבוצת פנוויי דחתה הצעה בגובה 3 מיליארד ליש"ט לרכישת ליברפול.

עוד מאז שרכשו את המועדון תמורת 790 מיליון ליש"ט ב-2005, האחים גלייזר היו שנויים במחלוקת בקרב האוהדים, והם הפכו למטרה שלהם אחרי אירועי הסופר ליג, ורבים הגיעו בשבוע החולף למתחם האימונים על מת למחות נגד הבעלים האמריקאים.

כזכור, ביום רביעי האחרון, התנצל ג'ואל גלייזר בפני האוהדים על הפרויקט שכשל ועל כך שלא ניתן מספק כבוד למסורות של הכדורגל האנגלי., ומנכ"ל המועדון, אד וודוורד, כבר שילם את המחיר וסיים את תפקידו.

ב"דיילי מייל" אף פורסם שבעקבות דאגת השחקנים, המועדון הגביר את האבטחה על מתחם האימונים. עד כדי כך שהמאבטחים אף ביקשו ממאמן הקבוצה, אולה-גונאר סולשיאר, להזדהות בכניסה, והוא נאלץ להוריד את משקפי השמש שלו.

אוהדי יונייטד במחאות בשבוע החולף (Getty)
אוהדי יונייטד במחאות בשבוע החולף (Getty)
מעבר לתגובות