לינגארד: "במהלך הקורונה כמעט פרשתי"

שחקן ווסטהאם חשף את הקשיים הנפשיים: "לא רציתי לשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
"העדפתי לשבת על הספסל מאשר לשחק" (Getty)
"העדפתי לשבת על הספסל מאשר לשחק" (Getty)

אחד השחקנים הלוהטים ביותר בפרמייר ליג כיום הוא ג'סי לינגארד. מי שסומן בעבר כאחד מכוכבי העתיד של נבחרת אנגליה, ולא מצא את עצמו בקבוצת הבוגרים של מועדון נעוריו, מנצ'סטר יונייטד, מצליח לפרוח מחדש במדי ווסטהאם, אליה הוא מושאל מהשדים האדומים. היום (חמישי), האנגלי העניק ראיון יוצא דופן, בו חשף את הקשיים הנפשיים שליוו אותו במהלך השנים האחרונות, שכמעט הובילו אותו לפרוש מהמשחק.

"היו תקופות שהגעתי למשחקים, והעדפתי לשבת על הספסל מאשר לשחק. הראש שלי לא היה במגרש, הייתי מתוח ולחוץ. ניסיתי לשחק, אבל פשוט לא הצלחתי לעשות את זה", הסביר השחקן בן ה-28, "הרגשתי שאני לא אותו בן אדם, לא הייתי ג'סי לינגארד. המשחקים פשוט חלפו על פני, ואני בכלל לא רציתי להיות שם - זה היה טירוף. כשצפיתי בשידור החוזר לא האמנתי שזה אני, לא ככה אני משחק. משהו היה חייב להשתנות".

עם זאת, העונה נראה שלינגארד הצליח לשים את כל אלה מאחוריו. רגע המפנה, הוא מספר, הגיע במהלך פגרת הקורונה הכפויה: "במהלך הסגר הייתי קרוב לפרוש, אבל במקום זאת החלטתי להילחם. צפיתי במשחקי עבר שלי מהמונדיאל, הסתכלתי ואמרתי לעצמי 'כן, זה אני האמיתי', זה עזר לי להיפתח ולהסביר מה עובר על עליי. אנשים הבינו למה הדברים נראו כמו שהם נראו ומיד עזרו לי".

כעת, לינגארד בכושר הטוב בקריירה שלו, עם 9 שערים, להם הוסיף גם 4 בישולים מאז שהצטרף לפטישים בינואר האחרון. לדבריו, הוא מקווה לא רק להמשיך בתקופה הנהדרת, אלא גם לעזור לאחרים שמתמודדים עם קשיים דומים: "אני רוצה לשנות את החיים של אנשים אחרים, לתת להם השראה. אני יודע איך זה להלחם נגד הדברים האלה, אם אוכל להעביר את הסיפור שלי לכל מי שחווה קשיים נפשיים דומים זה יעשה אותי מאושר".

לינגארד. פורח מחדש (Getty)
לינגארד. פורח מחדש (Getty)
מעבר לתגובות