"הוא יצא נגד השחקנים": פוגבה VS מוריניו

קשר יונייטד השווה בין הפורטוגלי לסולשיאר ו"סגר חשבון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

הקדנציה של ז'וזה מוריניו במנצ'סטר יונייטד הייתה כזו שבמועדון ירצו לשכוח. נכון, השדים האדומים זכו תחתיו בליגה האירופית וגם בגביע הליגה האנגלי (שני התארים האחרונים של המועדון), אבל בפועל היכולת שקבוצתו הציגה בשנה שקדמה לפיטוריו הייתה לא טובה במיוחד - וזה בלשון המעטה.

מעבר ליכולת, אחת הבעיות החמורות שהיו למוריניו ביונייטד היא משבר האמון עם השחקנים ופול פוגבה שפך על כך אור כשהתבקש להשוות בין המיוחד לאולה גונאר סולשיאר. "מערכת היחסים שלי עם אולה שונה, הוא לא ייצא נגד השחקנים", הכריז הצרפתי. "אולי אולה יחליט לא לשחק עם שחקן מסוים, אבל הוא לא יתייחס אליו כאילו הוא לא קיים יותר. זה ההבדל בינו לבין מוריניו".

"בשלב מסוים הייתה לי מערכת יחסים נהדרת עם מוריניו וכולם ראו זאת", סיפר פוגבה. "אבל פתאום יום אחד, לא ידעתי מה קרה וזה השתנה. זאת הייתה תחושה מוזרה שאי אפשר להסביר. אולי השיטה של סולשיאר עובדת כי הוא קרוב יותר לשחקנים".

שחקן נוסף שמוריניו "שרף" בזמנו הוא לוק שואו, שהעונה נחשב לאחד השחקנים החשובים של יונייטד. "אולה עזר ללוק המון, העונה שלו עם מוריניו הייתה קשה והוא הוכיח שיש לו את האיכויות הדרושות כשהוא מקבל אמון מהמנג'ר שלו".

מעבר לתגובות