באיי חיובי לקורונה, מרסיאל סיים את העונה

יונייטד התקרבה להבטחת הכרטיס לאלופות. המספרים והתגובות

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)

מנצ'סטר יונייטד כבר לא תזכה באליפות העונה, אבל ספק אם גם האופטימיים שבאוהדי השדים האדומים חשבו שהקבוצה תהיה קרובה להבטחת הכרטיס לליגת האלופות בשלב מוקדם יחסית של העונה. אמש (ראשון), יונייטד השיגה 1:2 על ברייטון לאחר שמרכוס רשפורד ומייסון גרינווד הפכו יתרון מוקדם של דני וולבק, אקס השדים.

בכך, יונייטד הגדילה את רצף המשחקים ללא הפסד לעשרה, כשהגדילה את הפער מלסטר השלישית ל-4 נקודות ומהמקום החמישי ל-11. השדים האדומים ניצחו 95 משחקי פרמייר ליג לאחר שספגו את השער הראשון - לפחות שבע פעמים יותר מאשר כל קבוצה אחרת בהיסטוריה של הליגה.

עוד לפני המשחק נודע למועדון שאנתוני מרסיאל שנפצע במדי נבחרת צרפת עלול לסיים את העונה. "הוא סובב את הברך ויחמיץ לפחות מספר שבועות. אנחנו מקווים שנקבל אותו לפני שהעונה תסיים אבל אני לא בטוח", אמר המאמן אולה גונאר סולשיאר. ב-ESPN דיווחו כי למרות האמירות של סולשיאר, מרסיאל לא צפוי לעבור ניתוח ועשוי לחזור לקראת סיומה של העונה.

לגבי הכובשים במשחק, רק וויין רוני (15) כבש יותר שערים במדי יונייטד בתור בן עשרה מרשפורד (13) וגרינווד (12). "זו נותן לי ביטחון, לא כבשתי הרבה העונה. אני עובד הרבה מאחורי הקלעים", אמר גרינווד בסיום. עוד ביונייטד, אריק באיי נמצא חיובי לקורונה לאחר ששב מנבחרת חוף השנהב.

מעבר לתגובות