קלופ: "אליסון ופאביניו יחזרו מול צ'לסי"

מצב הסגל של ליברפול וסיכום ה-0:2 על שפילד. וגם: המספרים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

אחת הסיבות המרכזיות להידרדרות של ליברפול בתקופה האחרונה היא שילוב של לו"ז צפוף וסגל פצוע. בהיעדר מרבית שחקני ההגנה הפותחים, המייטי רדס נאלצו לאלתר וזה הוביל לרצף של ארבעה הפסדי ליגה, משהו שמאוד לא אופייני לאלופת אנגליה. אתמול (ראשון) הרצף נקטע עם ניצחון חשוב, 0:2 על שפילד יונייטד מהתחתית, אך כדי לייצר עקביות מחודשת ולא לאבד את המקום בליגת האלופות, המרסיסיידרס זקוקים לקצת חדשות טובות מגזרת הפצועים.

לקראת ההתמודדות עם צ'לסי בעוד שלושה ימים, יורגן קלופ הביע אופטימיות שהסגל שלו ייראה קצת יותר טוב: "אני די בטוח שאליסון ופאביניו יהיו זמינים. דיוגו ז'וטה? הוא היה איתנו במלון עכשיו, אבל הוא הרגיש לא טוב ושלחנו אותו הביתה. זה הכל תלוי בעד כמה מהר הוא יחלים. הוא התאמן עם הקבוצה והדברים נראו טוב יותר, אבל אז הוא חלה. אולי הוא יהיה זמין גם, לא יודע".

המנג'ר הגרמני נשאל עד כמה הניצחון נגד שפילד היה חשוב וגדול: "מאוד גדול, מאוד. היינו זקוקים כמובן לנקודות כדי לחזור לסוג של מגע עם הקבוצות שמעלינו בטבלה, אז זה היה מאוד חשוב".

אגב, השער השני של ליברפול אתמול היה ה-7,000 שלה בליגה הבכירה אי פעם. היא השנייה שהגיעה לכמות הזאת, אחרי אברטון שכבר עומדת על 7,108. כמו כן, קרטיס ג'ונס הפך לשחקן הצעיר ביותר של ליברפול מאז ראחים סטרלינג (2014, היה בזמנו צעיר ממנו ב-11 ימים) שכובש במשחק חוץ בפרמייר ליג.

מעבר לתגובות