סופי: המשחק של ליברפול מול וילה ייערך

בשל התפרצות הקורונה המארחת תשחק עם קבוצת המילואים בגביע

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

ערב לפני המשחק של אסטון וילה מול ליברפול בגביע האנגלי, נראה שקיומו מוטל בספק בעקבות התפרצות קורונה נרחבת אצל הקבוצה מבירמינגהאם. אולם הבוקר (שישי) התקבלה החלטה סופית, שקבעה כי המשחק יקתיים כסדרו. בעקבות זאת, וילה תופיע להתמודדות עם קבוצת המילואים כשגם דין סמית', המנג'ר לא יעמוד על הקווים. מאמן הקבוצה עד גיל 23, מארק דלייני הוא זה שינסה להפתיע את יורגן קלופ.

המועדון הודיע אמש על סגירת מתחם האימונים שלו, וכן על כניסתם לבידוד של שחקנים ואנשי צוות מקצועי, לאחר שרבים מהם קיבלו תשובות חיוביות לקורונה. "השיחות בין הצוות הרפואי של המועדון, ההתאחדות לכדורגל והפרמייר-ליג נמצאות בעיצומן", נכתב בהודעה הרשמית של וילה.

בתוך כך, לקבוצה של קלופ תהיה הזמנות יוצאת דופן לנקום בוילה אחרי ה-7:2 הכואב שספגו מהם בליגה לפני כחודשיים. למרות שהאדומים מכוונים ללכת על כל התארים הם לא צפויים לפתוח בהרכב החזק ביותר הערב, אולם זה ככל הנראה יספיק מול החבורה הלא מנוסה שתעמוד מנגד.

ביום ראשון השבוע, נדחה המשחק בין סאות'המפטון לשרוסברי בגביע בעקבות תוצאות חיוביות של שחקנים בקבוצה מהליגה השלישית, וגם דרבי קאונטי של וויין רוני תחמיץ את המשחק נגד צ'ורלי בגביע בשבת מסיבה דומה.

מעבר לתגובות