יורגן קלופ: "בלי קהל, לא נבעט ליריבות שלנו בישבן"

המאמן הגרמני משוכנע שאיבוד אפקט אנפילד ישפיע על ליברפול

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ליורגן קלופ אין ספק שליברפול תהיה זו שתזכה באליפות ברגע שהפרמיירליג תחזור לפעילות. אבל גם הוא מודה: "זה לא תהיה בעיטה בישבן (של היריבות)" ללא האוהדים באנפילד.המייטי רדס שהיו בדרך הבטוחה לאליפות ראשונה מזה עשרים שנה יודעים שיצטרכו לחזור מהר לעניינים: "יש לנו שני משחקים לנצח כשנחזור לליגה כדי לזכות באליפות, אבל אלו לא "רק" שניים, אנחנו חייבים לנצח אותם".

המאמן דיבר על החזרה ליציאים ריקים, איפה שלא יהיו אוהדים שישירו את ההמנון "לעולם לא תצעדי לבד" הידוע: "לצערינו ללא האוהדים שלנו, הדברים לא יראו אותו דבר. לא נוכל לבעוט ליריבותינו בישבן. ברור שהיינו רוצים את כל החבילה שיש לכדורגל שלנו להציע - אנפילד מלא, שתי קבוצות חזקות על הדשא, מאבק, שערים נפלאים ולבסוף ניצחון של ליברפול. זה המשחק המושלם. אבל כרגע אין לנו את זה וזה המצב".

בתוך כך, מזה כשבועיים שחקני ליברפול מתאמנים באופן יחידני במועדון, אך בעקבות ההחלטה לאפשר את האימונים עם מגע מלא, ביום שני השחקנים יתחילו להתאמן בקבוצות של חמישה. גם על השינוי החיובי התייחס המאמן הגרמני: "זה מצוין עבור השחקנים, הם לא יכולים לחכות. התגובות שלהם היו מדהימות ברגע שהגיעו להחלטה".

את דבריו לאתר הרשמי של המועדון סיכם קלופ, שהאתגר המרכזי איתו תתמודד הקבוצה בתקופה הקרובה הוא להכישר את השחקנים מבחינה פיזית: "זה יהיה אתגר לא פשוט מבחינה גופנית. נעשה זאת צעד אחר צעד וזה מה שאנחנו צריכים לעשות. אני מתרגש לחזור".

ליברפול מחכה לחזור. תסתדר בלי האוהדים? (GETTY)
ליברפול מחכה לחזור. תסתדר בלי האוהדים? (GETTY)
מעבר לתגובות