ליברפול: "ניימאר הבא" מבוקש בקבוצה האנגלית

באנפילד עוקבים אחרי הברזילאי בן ה-17 טאלס מאגנו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפסדים של 120 מיליון ליש"ט. אלה, על פי ההערכות, הדיווחים שליברפול תצטרך להתמודד איתם אם משחקים ישוחקו ללא קהל עד השנה הבאה. לכן, אין ספק שגם המועדון שהחתים בשנים האחרונות את הבלם והשוער היקרים בהיסטוריה יצטרך להסתגל למציאות החדשה גם בשוק ההעברות.

לכן, על פי דיווח ב"דיילי מירור" ליברפול מתרכזת בצירופם של כשרונות צעירים יותר כמו טאלס מאגנו, שכבר זכה על ידי התקשורת בארצו לכינוי "ניימאר הבא". החלוץ הברזילאי יהיה בן 18 בחודש הבא כבר משחק בקבוצת הבוגרים של ואסקו דה גאמה, ונמנה על סגל נבחרת ברזיל עד גיל 17.

מאגנו שמעורר עניין אצל יורגן רלופ, מתנשא לגובה של 186 ס"מ נחשב לאחד הכשרונות הגדולים בכדורגל הברזילאי, ובאנפילד כבר מאמינים שיוכל לשחק באותו תפקיד בחוד שאותו מאייש כיום רוברטו פירמינו. בנוסף, החלוץ המגוון יכול לשחק גם בשני האגפים.

ואסקו נמצאת בקשיים כלכליים שגמו לה למכור את אחד הכשרונות הגדולים שלה, פאוליניו, לבאייר לברקוזן ב-2018 תמורת 17 מיליון ליש"ט. כעת, ככל הנראה ייאלצו להכניס עוד כסף למועדון כדי להחזיק אותו, ויהיו מוכנים להתפשר גם על מחירו של הכישרון הנוכחי שלהם. עד כה, בנפיקה התיעה 2.5 מיליון ליש"ט על החלוץ ונדחתה.

שחקן נוסף שנמצא על הכוונת של ליברפול הוא קשרה הצעיר של נבחרת בלגיה עד גיל 19 - אסטר פראנקס, וקבוצתו מכלן תהיה מכוכנה לתת לו לעזוב בקיץ הקרוב תמורת סכום סביר.

פראנקס. גם הוא על הכוונת (Getty)
פראנקס. גם הוא על הכוונת (Getty)
מעבר לתגובות