"ויירה מתאים. הוא מהדור הישן של ארסנל"

המנג'ר הבא? שחקן העבר לי דיקסון תמך ואף ביקר את ההנהלה

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מי יהיה המנג'ר הבא של ארסנל? אחרי פיטוריו של אונאי אמרי, פרדי ליונברג מונה באופן זמני לתפקיד ובינתיים ברנדן רוג'רס, מאוריסיו פוצ'טינו, קרלו אנצ'לוטי הוזכרו כמועמדים לתפוס את הכיסא על הקווים באמירויות. אם תשאלו את אגדת העבר של התותחנים, לי דיקסון, יש לו כבר מועמד מוביל - פטריק ויירה.

מאז עזיבתו של ארסן ונגר, לאחר כהונה של 22 שנה, התותחנים עדיין לא מצאו את האדם הנכון שיוביל את המועדון, ודיקסון תהה: "לאן המועדון הולך? האם הוא תלוי רק בתוצאות באופן מיידי? מה האופי של הקבוצה, מה היא מייצרת, מה קורה באקדמיה? אני לא יודע מה התשובות לכך. האוהדים לא יודעים מה התכניות לטווח הארוך".

"הכל תלוי בהנהלה", אמר שחקן העבר, "אם המטרה היא להשיג פתרון מיידי כדי להגיע לליגת האלופות בעונה הבאה, יהיה נכון ללכת על קרלו אנצ'לוטי או מסימיליאנו אלגרי. הם מאמנים מנוסים. בניגוד לכך, אם המחשבה היא פרויקט לטווח ארוך, פטריק ויירה הוא המתאים לתפקיד. הוא מהדור הישן של ארסנל ומכיר את המועדון. ויירה יכול לבנות את האקדמיה ולקדם את התותחנים כמועדון כדורגל מדהים".

ויירה שיחק בארסנל במשך תשע שנים בהן זכה בשלוש אליפויות (כולל עונת הבלתי מנוצחים 2003/4), ארבעה גביעים ואף שימש כקפטן הקבוצה. כמאמן הוא עבר בקבוצת המילואים של מנצ'סטר סיטי, ניו יורק סיטי מה-MLS וכיום הוא מוביל את ניס מהליגה הצרפתית.

ונגר ו-ויירה מחייכים עם התארים. היו ימים (getty)
ונגר ו-ויירה מחייכים עם התארים. היו ימים (getty)
מעבר לתגובות