הנה בא הסוף: ג'וליאן אדלמן פרש מפוטבול

הווייד רסיבר נפרד בגיל 34: "12 השנים היפות בחיי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)
תחילת כתבהסופה של קריירה: אחרי ששוחרר מהניו אינגלנד פטריוטס, הודיע הלילה (בין שני לשלישי) ג'וליאן אדלמן על פרישתו הסופית מהפוטבול. הווייד רסיבר בן ה-34, אמריקני ממוצא יהודי, סיים 11 שנות קריירה במדי הקבוצה שבחרה בו, והודיע על פרישה באמצעות הודעה בת ארבע וחצי דקות בחשבון הטוויטר שלו.

אדלמן התיישב באצטדיון "ג'ילט", שהיה הבית שלו, לקח נשימה עמוקה ומסר את מילותיו האחרונות כשחקן פעיל: "שום דבר בקריירה שלי לא בא בקלות. גם הפעם, לא מפתיע, זה לא בא בקלות. נפלתי באופן סופי מהגלגל. בשל פציעה מהשנה שעברה, אני מודיע רשמית על פרישתי מפוטבול. זו החלטה קשה, אבל ההחלטה הנכונה עבורי ועבור משפחתי. אני גאה ומלא כבוד לפרוש כפטריוט. אלה היו 12 השנים הטובות בחיי.. חתיכת ריצה. לא יכול לשכוח אתכם, אומת הפטריוט, שקיבלה אותי לאיזור שלא הכרתי - וכעת אני אחד מכם".

אדלמן נבחר לראשונה בדראפט 2009 של ה-NFL. הוא הגיע רק לסיבוב השביעי ובבחירה מס' 232 - אבל הפך, ברבות השנים, לשחקן משמעותי. אדלמן זכה שלוש פעמים בסופרבול במדי הפטריוטס (2014, 2016 ו-2018), וברבות השנים הפך גם לדובר חזק מאוד נגד גזענות ואנטישמיות. כעת, הוא נפרד מהקריירה במשחק - אך ככל הנראה, יישאר בסביבה גם אחרי שילבש את הקסדה והחליפה.

מעבר לתגובות