לא עוצר: בריידי חתם לעוד עונה בטמפה ביי

אלוף ה-NFL ישחק גם בגיל 44. ישיג תואר שמיני בקריירה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהאחת מקריירות הספורט הגדולות בהיסטוריה תכתוב פרק נוסף: היום (שישי) הודיעה טמפה ביי באקנירס כי טום בריידי, הקוורטרבק בן ה-43, חתם על חוזה לעונה נוספת אצל אלופת ה-NFL. בריידי יחל את העונה ה-21 בקריירה שלו, וינסה להשיג את הזכייה השמינית בסופרבול. אם ימשיך לעונה נוספת, מעבר לזו הקרובה, הוא יהפוך לקוורטרבק הוותיק ביותר בתולדות ליגת הפוטבול בארה"ב.
כזכור, לפני כמעט שנה - ב-12 במרץ, 2020, בריידי הפתיע כשעזב את ניו אינגלנד פטריוטס אחרי 19 שנים וחתם בטמפה ביי - והוביל אותה, בעונתו הראשונה במדי הקבוצה, לזכייה בסופרבול האחרון אחרי ניצחון על האלופה המכהנת, קנזס סיטי צ'יפס ופטריק מהומס, 9:31. בריידי הפך עם הזכייה הזו לאדם שזכה בהכי הרבה תארי NFL, ואפילו גדול יותר מכל קבוצה - שבע זכיות שלו, לעומת השש של השיאנית מניו אינגלנד ושל הפיטסבורג סטילרס. 

כאמור, זו תהיה העונה ה-21 בקריירה של הסופרסטאר, שנולד בקליפורניה. בשנת 2000 הוא הגיע לליגה, לאחר ארבע שנים במכללת מישיגן, ונבחר בדראפט ע"י הפטריוטס - אותה הוביל תוך עונה אחת עד הסופרבול, ולאחר מכן זכה עימה עוד חמש פעמים, עד העזיבה. בריידי זכה גם חמש פעמים בתואר ה-MVP של הסופרבול, שלוש פעמים נוספות ב-MVP של העונה. כעת, הוא ינסה להמשיך במסעו להיות אחד מגדולי הספורטאים אי פעם, ואולי גם להוסיף עוד זכייה לרזומה.
מעבר לתגובות