חיה אחרת: היעד הבא של הפורץ לסופרבול

הרוויח כ-375 אלף דולר ומתכוון להשתמש בכסף לרכש מפתיע

תגיות: סופרבול

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אין ספק שבעיניי רבים, המנצח הגדול של הסופרבול שנערך ביום ראשון בטמפה היה אחד ויחיד - טום בריידי, הקוורטרבק של טמפה ביי בקאנירס, שזכה בתואר השביעי שלו בקריירה בגיל 43. אבל לצד הניצחון הגדול של "מייג'ור טום", היה גם איש אחר שיצא מהמשחק הגדול כמנצח - והוא היה מנצח ממקום מאוד בלתי צפוי.

מעשה שהיה כך היה: יורי אנדראדה, גבר בן 31, הימר טרום המשחק על האפשרות שבמהלכו, יפרוץ אדם אל תוך כר הדשא. הוא הימר על כך בסכום של 50,000 דולר, כשהיחס על תרחיש - בלתי סביר שכזה - היה 750+.

לאחר מכן, תוך כדי המשחק שלח אנדראדה את חברו להעסיק את כוחות האבטחה, והוא עצמו - פרץ אל תוך המגרש כשהוא לבוש ב"מנקיני" (ביקיני ורדרד). אחרי מספר שניות, הוא כצפוי נתפס על ידי כוחות האבטחה, וכשנשפט שילם אלף דולר קנס על מנת שלא להיכנס לכלא. לאחר מכן, מששוחרר, הלך לפדות את סכום הזכייה - שעמד על לא פחות מ-375 אלף דולר. דרך מעניינת לצאת מנצח, מהמשחק הגדול ביותר בספורט האמריקני.

לאנדראה, כך מתברר, יש כבר תכניות מה לעשות עם הכסף. לדבריו, כך על פי פרסום בתקשורת האמריקנית, הוא מתכוון לרכוש ג'ירפה (נשבעים לכם). אגב, הוא סיפר כי את הרעיון לתעלול שאב מיוטיובר העונה לשם ויטלי זדורובצקי, מי שבעצמו פרץ למגרש במהלך משחק מספר 5 של הוורלד סירייס ב-2017.

מעבר לתגובות