ישראל ניצחה את דנמרק ונפרדה מהסילבר ליג

הכחולים-לבנים לא עלו לטורניר הגמר. הפסד נוסף לנשים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(צילום: CEV)
(צילום: CEV)
תחילת כתבה

נבחרת הגברים של ישראל בכדורעף ניצחה הערב (ראשון) 0:3 את דנמרק במשחק האחרון בטורניר הסילבר ליג, ניצחון שמשאיר טעם חמוץ-מתוק. הנבחרת סיימה במקום השלישי בבית ולא העפילה לטורניר הגמר, בעוד נבחרות דנמרק וצפון מקדוניה הבטיחו את שני הכרטיסים לחגיגת הגמר שתתקיים בחודש יוני. בגזרת הנשים, נבחרת ישראל הפסידה 3:0 לסלובניה.

גברים
ישראל - דנמרק 0:3 (22:25, 16:25, 21:25)

במשחקה האחרון בטורניר הסילבר ליג השיגה ישראל ניצחון, ולמרות זאת הכחולים-לבנים סיימו את דרכם בטורניר ולא עלו לארבע האחרונות. צפון מקדוניה ודנמרק עלו מבית זה כאשר מהבית המקביל עלו הונגריה וקרואטיה. ישראל סיימה את הטורניר עם חמישה הפסדים וניצחון אחד ובמקום השלישי. טמיר הרשקו הוביל את ישראל עם 19 נקודות, בטבלת הסטטיסטיקה הכללית של ארבע הנבחרות בבית זה, עידו דויד וטמיר הרשקו עם 83 נקודות במקום השלישי, גנדי סוקולוב עם 17 חסימות מקבל את המקום השני.

נשים
סלובניה - ישראל 0:3 (14:25, 15:25, 11:25)

נבחרת הנשים של ישראל סיימה את הופעותיה במסגרת הסיבוב הראשון של הסילבר ליג 2021 אשר שוחק בלוקסמבורג. לאחר הפסד לאוסטריה (3:0) וניצחון מול לוקסמבורג (0:3) התייצבה הנבחרת למשחק מול סלובניה. ישראל לא היוותה אתגר גדול ליריבה המנוסה, למעט מצב של 8:8 במערכה השנייה, והפסידה בשלוש מערכות. 11 נקודות לפולינה מליק, שיראל ג'נאח סיימה עם 9. הליברו קט זילברמן עם 53% בקבלה. מחר תחזור הנבחרת ארצה ובבוקר רביעי תטוס שוב למשחקי הסיבוב השני של הסילבר ליג אשר ייערכו במריבור, סלובניה.

(צילום: CEV)
(צילום: CEV)