ניצחון מאליפות: 1:3 לכפ"ס על קריית אתא

צפו: הירוקות עלו ל-1:2 בסדרת הגמר בכדורעף נשים

תגיות: כדורעף נשים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מתקרבת לתואר. הפועל כפר סבא השיגה הערב (ראשון) ניצחון נוסף בסדרת הגמר של פלייאוף הכדורעף נשים ועלתה ל-1:2 מול הפועל קריית אתא. הירוקות חזרו לעצמן לאחר ההפסד המפתיע במשחק החוץ ורשמו 1:3 במשחק השלישי בסדרה (שיטת הטובה מחמישה). המשחק הבא יתקיים ביום ראשון ה- 18.4 בקריית אתא, כשנצחון כפר סבאי יעניק לה את האליפות.

הפועל כפר סבא - הפועל עירוני קריית אתא 1:3 (17:25, 17:25, 18:25, 25:20)
המערכה הראשונה נפתחה בצורה שוויונית כאשר אף צד לא מצליח ליצור לעצמו יתרון. אניה ויליקי בכמה נקודות נהדרות השאירה את כפר סבא במשחק, אבל לקראת אמצע המערכה בעיקר בעזרת שוואנסקה צמח היתרון של קריית אתא, והיא הוליכה 14:21. כפר סבא עוד הספיקה לצמצם, אבל המערכה הייתה רשומה על שמה של קריית אתא.

את המערכה השנייה פתחה קריית אתא בצורה טובה והוליכה 1:3, אבל כפר סבא בעזרת מכות פתיחה של לנה שיינין החזירה את היתרון והוליכה 3:5. לאחר מכן היתרון הלך וגדל לכפר סבא והגיע כבר ל-6:12. קריית אתא צמצמה ל-16:15, אבל מכאן ועד סוף המערכה אלו היו השחקניות של אלעד שפגט שהראו עליונות וניצחו.

המערכה השלישית הייתה מאוזנת עד אמצע המערכה - אבל ממצב של שוויון 11 נטלו ויליקי וחברותיה את השליטה המשחק ועלו ליתרון 12:16 אותו לא שמטו עד לסיום המערכה. במערכה הרביעית דה קסטרו נכנסה למשחק והראתה ניצוצות מהיכולת המעולה שמאפיינת אותה בסדרה, אבל גלית דבש מכפר סבא הוכיחה שהאלופה לא מוכנה לוותר על התואר וכפר סבא טסה לניצחון במערכה ובמשחק כולו.

אלעד שפגט מאמן הפועל כפר סבא: "היה משחק כדורעף ברמה טובה מאוד של שני הצדדים. הבנות נתנו הכל בהגנה וזה היה הערך המוסף שלנו היום". גיא שמאי מאמן הפועל קריית אתא: "פתחנו את המשחק בצורה טובה מאוד , אך לאט לאט קצת נחלשנו . ננוח ננתח את הטעויות ונגיע למשחק הבא על מנת לנצח".

קריית אתא תתאושש? (צילום: איגוד הכדורעף)
קריית אתא תתאושש? (צילום: איגוד הכדורעף)
מעבר לתגובות