צפו: הפסד שני לישראל, 3:0 מול בולגריה

הנבחרת התרחקה ממקום באליפות אירופה. תפגוש את אוסטריה במשחק הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי ההפסד לאוסטריה אתמול נבחרת ישראל ספגה הערב (חמישי) מפלה נוספת, 3:0 מול בולגריה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. כעת היא תזדקק לשני ניצחונות בשני המשחקים הבאים על מנת לשמור על סיכוי להעפיל לטורניר, וזה צריך להתחיל ביום שישי מול אוסטריה.

המשחק נפתח באופן שקול. שתי הנבחרות החמיצו מכות פתיחה ובולגריה עלתה ל-3:5 מהיר. ישראל, בעזרתו של איליה גולדרין השוותה ל-7:7. משם הבולגרים החלו לברוח, ולמרות משחק רשת נהדר של טמיר הרשקו, הנבחרת הפסידה 26:24 בסיום המערכה הראשונה. 0:1 לבולגריה.

ישראל פתחה חזק את המערכה השנייה ובהובלתו של עידו דוד עלתה ליתרון 2:6, אך הבולגרים חזרו מהר למשחק והשוו ל-8:8. הנחתות מוצלחות של סוקולוב המשיכו את המומנטום הבולגרי עד ליתרון 11:14. הקצב המצוין של הבולגרים בראשותו של סקרימוב הוביל ל-16:25 בסיום המערכה השניה. 0:2 לבולגריה.

המערכה השלישית היתה שידור חוזר של השניה. וישראל פתחה טוב ועלתה ליתרון 10:15. אך שוב, לא הצליחה לשמור על היתרון והבולגרים הפכו בדרך ל-22:25 ו-0:3.

נבחרת בולגריה. מרוצה מהניצחון (דויד סלברמן)
נבחרת בולגריה. מרוצה מהניצחון (דויד סלברמן)

מאמן הנבחרת אמר בסיום המשחק, נועם כץ: "זה היה משחק מתסכל. אני גאה בשחקנים ושיחקנו מצוין. החבר'ה שלנו מוכיחים שהם יכולים להתמודד ברמה הזו והם צריכים ניסיון. הם חבורה של ווינרים שצריכים לדעת איך לסיים מערכות. כל הכבוד לעידו דוד, איליה גולדרין וטמיר הרשקו שנתנו משחק מצויין, יש לנו נבחרת נהדרת היא רק צריכה ניסיון ובסוף היא תגיע לזה". 

שחקנה של נבחרת ישראל, יואב ססלר הסביר את ההפסד והסתכל קדימה: "זה טורניר ארוך והעומס צריך להתחלק בין השחקנים. אני חושב שתרמתי את חלקי על הצד הטוב ביותר, לא היו לנו מספיק משחקי אימון אבל אני חושב שעשינו גם את המשחק הזה וגם את הקודם על הצד הטוב ביותר. לקראת המשחק הבא מחר אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח את אוסטריה".

מעבר לתגובות