תעלה לפסגה? ק.ק ת"א תארח את מכבי הוד"ש

כדורעף נשים: אשדוד תתמודד מול רעננה, כפ"ס תצא לחדרה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
(איגוד הכדורעף)
(איגוד הכדורעף)
תחילת כתבה

המחזור השלישי בליגת העל בכדורעף נשים ייערך מחר (שישי) ובשבת, מאשדוד ועד נצרת. מכבי חדרה, הפתעת העונה עד כה, תנסה להמשיך ברצף הניצחונות כשתארח את הפועל כפר סבא שחוזרת לאיתנה. מכבי אשדוד, שספגה בשבוע שעבר הפסד ראשון מאז הקמת הקבוצה לפני שלוש שנים, תרצה להנחיל לרעננה הפסד שלישי ברציפות. ק.ק תל אביב תוכל לעלות לראש הטבלה, ותצטרך לנצח בבית את הוד השרון. מכבי חיפה, האלופה המכהנת, תחפש ניצחון ליגה ראשון העונה לאחר שני הפסדים.

מכבי אשדוד – מכבי רעננה
אחרי ניצחון מדהים על חיפה במחזור הפתיחה והפסד לכפ"ס במחזור השני, אשדוד ממשיכה לחפש את מקומה ביחסי הכוחות של הליגה, וחוזרת הביתה אל הקהל התומך. מנגד, הקבוצה של ישראל אשר, עם פתיחת עונה מאכזבת, לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד בפעם השלישית ברציפות.

ק.ק תל אביב – מכבי הוד השרון
התל אביביות נראו מצוין בשני המחזורים הראשונים, ויוכלו לתפוס השבוע את ראשות הטבלה, בכפוף לתוצאה שתשיג חדרה. ליזה סיריך הצעירה ו-ולנטינה וידוטו, שחקנית הרכש האיטלקיה, שהצטיינו במחזור הקודם בהתקפה, ינסו להמשיך ולהוביל את מחלקת ההוצאה לפועל של ק.ק. בצד השני, הצעירות של אסף מעיין ינסו להפתיע ולהשיג ניצחון ראשון.

מכבי חדרה – הפועל כפר סבא
דווקא לאחר עזיבת הכוכבת לנה יקימצ'וק, יצאה חדרה של עדי תדמור לפתיחת עונה יוצאת דופן מבחינתה, שכללה ניצחון על האלופה חיפה במחזור הקודם. כעת, כשתקבל את הכבוד הראוי לה מכפ"ס של חן הימלפרב, שחוזרת לעניינים אחרי ניצחון במחזור הקודם על אשדוד, נראה אם תצליח להמשיך ולהדהים את אריות הליגה.

מכבי בנות נצרת – מכבי חיפה
במשחק היחיד בו לקחה נצרת חלק עד כה זה לא היה נראה טוב, והקבוצה ספגה הפסד כבד מחדרה. בשבוע שעבר לא השתתפו השחקניות של ענאן ג'רג'ורה בסבב המשחקים, והשבוע יצטרכו להתמודד מול חיפה, הרעבה לניצחון בכורה לאחר שני הפסדי ליגה רצופים, מצב לא מוכר עבורה.

מעבר לתגובות