רביעי: הצגה כפולה בגמרעף באולם בכפר סבא

שתי הקבוצות של המארחת, בנשים ובגברים, בפיגור 1:0

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כפר סבא תארח מחר (רביעי) את אחד מרגעי השיא של העונה בענף, כששני משחקים בסדרות גמר הפלייאוף, בנשים ובגברים, יתקיימו בזה אחר זה באולם בר-לב בעיר. ראשית יעלו על המגרש מכבי חיפה והפועל כפ"ס למשחקן השני בסדרה, לאחר שחיפה עלתה ליתרון בזכות 1:3 ברמת אלון. מיד לאחר מכן יתפסו את הבמה הפועל מטה אשר/עכו, שמובילה בסדרה של הטובה מחמישה משחקים אחרי 1:3 ביתי בנעמן, והפועל כפ"ס, הטוענת לכתר.

נשים (16:45): הפועל כפר סבא (0) - מכבי חיפה (1)
אחרי שהתקשתה במשחק הראשון ברמת אלון, תנסה הקבוצה של חן הימלפרב לעשות את שלה מול הקהל הביתי התומך, בידיעה שהפסד יכניס אותה לבור עמוק מול האלופה המכהנת. יוליה אנדרושקו (25 נקודות), שמפגינה דומיננטיות בכל משחקי הפלייאוף עד כה, ופולינה מליק (20), נתנו למאמן יורי לוקטיב הרבה סיבות לאופטימיות עם משחק התקפי פורה. המארחות יזדקקו לתצוגה משכנעת מהשחקניות המובילות, ובראשן אניה וליקי, כדי להשוות את הסדרה מול חיפה שנמצאת בעליה.

גברים (18:45): הפועל כפר סבא (0) - הפועל מטה אשר/עכו (1)
מחוזקת מהעמידה בלחץ מול הקבוצה המצוינת של שגיא ברעם, תצא הדאבליסטית מטה אשר בסגל מלא לבר-לב בניסיון לעשות צעד נוסף ומכריע לקראת זכייה באליפות שנייה ברציפות. האדומים של נועם כץ, שזכו ב-12 מתוך 13 התארים האחרונים האפשריים בישראל, ידעו להתעלות ברגעי האמת בנעמן החם והאוהב ולנצח את כפ"ס בפעם הרביעית העונה, אבל האם יצליחו לעשות זאת גם בחוץ וכשהכל מוטל על הכף?

הירוקים, במוטיבציה גבוהה מתמיד ומאמינים בכל מאודם ביכולתם לזכות באליפות, ינסו להשוות את הסדרה אחרי שהראו דקות של כדורעף נפלא ואגרסיבי במשחק הראשון. קלות' ברתלומי הפולני, בו תולים הירוקים תקוות, סיים את המשחק הראשון עם 19 נקודות, לא רע בכלל עבור כל שחקן בליגה. אבל אם יספק את אחת מתצוגות הענק שלו (34 ו-36 נקודות במשחקי ליגה העונה), הדרך של המארחים למשחק נוסף בבית תהיה קלה הרבה יותר.

סדרת ההישרדות (20:30, אולם עירוני חדש ת"א): ק.ק תל אביב (1) - אליצור נתן אשקלון (0)
ניצחון החוץ באולם אגמים העביר את יתרון הביתיות לידיים של ק.ק תל אביב. ניצחונותיהן היחידים של שתי הקבוצות העונה הגיעו במשחקים זו מול זו - אשקלון ניצחה פעמיים את ק.ק (2:3 ו-1:3), וק.ק ניצחה פעמיים את אשקלון (1:3 ו-1:3). שני המפגשים האחרונים, כולל המשחק הראשון בסדרת ההישרדות (מקומות 7-8), הסתיימו בניצחון התל-אביבים. האם אשקלון של דוד פרידמן תוכל לצאת מהבוץ בדרך להישארות בליגה, ולהימנע מהירידה עונה אחת בלבד לאחר ההעפלה?

(צילום: ראובן כהן, מכבי חיפה)
(צילום: ראובן כהן, מכבי חיפה)
מעבר לתגובות