כבוד: נחשף הקיר האולימפי בבריכה הלאומית

איגוד השחייה במחווה לספורטאים. "הם דוגמא ומופת בענף"

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
(איגוד השחייה)
(איגוד השחייה)
תחילת כתבה

איגוד השחייה חשף היום (שלישי) את קיר השחייה האולימפי, שתלוי בבריכה הלאומית במכון וינגייט. בצל המגבלות, החשיפה הייתה במסגרת מצומצמת מאוד ומי שנכחו הם חברי הנהלת האיגוד, ביניהם שחייני העבר: עדי ביכמן ומיקי חליקה. כמו גם שני המאמנים אולימפיים, מנו מאי ואסף מימון. יו"ר האיגוד סימון דוידסון הזמין עמו לחשיפת הקיר גם את מאמן נבחרת ישראל במים פתוחים הפורש, חנן גלעד.

על גבי הקיר מופיעים שמות השחייניות והשחיינים שייצגו את ישראל במשחקים האולימפיים (או שהיו מיועדים לעשות זאת ונבצר מהם מסיבות שאינן ספורטיביות), כמו גם שמותיהם של המדליסטיות והמדליסטים הפראלימפיים (עד 1984 אלופות ואלופים פראלימפיים), בשיתוף פעולה עם ההתאחדות לספורט נכים והוועד הפראלימפי הישראלי. התכנית לערוך אירוע השקה גדול, אליו יוזמנו כל השחייניות והשחיינים ששמם מופיע על הקיר תיאלץ להמתין לאור ההנחיות.

יו"ר האיגוד סימון דוידסון: "מזה זמן רב שרצינו באיגוד השחייה לתת מקום ראוי לשחייניות ולשחיינים אשר נכתבו בספרי ההיסטוריה. המקום הראוי ביותר היה על קיר הבריכה הלאומית והחלטנו לא לתת לקורונה לעצור אותנו ולחשוף את הקיר, גם אם במסגרת מצומצמת. הספורטאיות והספורטאים האולימפיים והפראלימפיים הם דוגמה ומופת בענף שלנו. הם עשו היסטוריה ואני בטוח שכל ילד שייכנס לבריכה ירצה ששמו יופיע לצידם על הקיר. כולנו תקווה כי קרוב היום בו נוכל לערוך אירועים שוב כמו פעם. נשמח לאחד את כל השחייניות והשחיינים האולימפיים והפראלימפיים, יחד עם המשפחות, המאמנים והוועד האולימפי והפראלימפי, תחת קורת גג אחת, כדי לחגוג את השחייה הישראלית".

עשו כבוד. (איגוד השחייה)
עשו כבוד. (איגוד השחייה)
מעבר לתגובות