כפי שפורסם: הפועל באר שבע הודיעה על החתמת רועי גורדנה

קשר מ.ס אשדוד חוזר לקדנציה שנייה: "אתן הכל כדי שנחגוג יחד"

מוטי פשכצקי
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הפועל באר שבע רוצה לחדש ימיה כקדם, ומשפצת את הסגל אחרי עונה מאכזבת. רועי גורדנה חתם היום (חמישי) לשנתיים ויחזור לקדנציה שנייה במועדון. הקשר בן ה-30 שגדל בהפועל תל אביב חוזר לטרנר אחרי עונה מוצלחת מצידו במדי מ.ס. אשדוד, אותה הוביל למקום השלישי בליגה.

"אני שמח מאוד לחזור לקבוצה. זכיתי לכבוש את השער האחרון של הקבוצה באצטדיון וסרמיל והספקתי לשחק מעט כשחקן הקבוצה באצטדיון טרנר", אמר רועי גורדנה. "אני מתרגש לחזור ולשחק שוב בפניכם, האוהדים האדומים. אתן הכול על מנת שיחד נחגוג כמה שיותר בעונה הקרובה".

הבעלים, אלונה ברקת הוסיפה: "אני שמחה לראות שוב את רועי במדי הקבוצה שלנו. רועי, שהיה מחובר מאד לעיר ולאוהדים מצטרף לסגל שנבנה פה הקיץ ואני בטוחה שיסייע לנו רבות".

מ.ס. אשדוד נפרדה מהקשר: "מועדון ספורט אשדוד רוצה להודות לרועי גורדנה על תרומתו למועדון בשנתיים וחצי האחרונות. גורדנה היה שותף למסע ההישרדות המדהים בעונת 2018-2019, וכמובן להישג בעונה האחרונה - העפלה לאירופה מהמקום השלישי בטבלה. אנו מודים לרועי על תרומתו במגרש ומחוצה לו, ומאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו".

כזכור, גורדנה סיים את חוזהו באשדוד, ולמעשה לא רק באר שבע חיזרה אחריו. גם האלופה, מכבי חיפה ניסתה לצרף את הקשר, אולם גורדנה העדיף לחזור לקדנציה נוספת בבירת הנגב. גורדנה לבש את המדים האדומים במשך שלוש עונות (2014-2017), לאחר מכן המשיך למכבי פתח תקווה, בני יהודה וסלאבן בלופו הקרואטית.

גורדנה וברקת התאחדו (הפועל ב"ש)
גורדנה וברקת התאחדו (הפועל ב"ש)

 

מעבר לתגובות