תרחישי המחזור האחרון בליגת החופים

בשישי ייקבעו מי העולות לרבע הגמר והנושרות למבחנים

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

המחזור האחרון בליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים יתקיים בשישי ובו תוכרע תמונת העולות לשלב רבע הגמר וייקבעו מי הקבוצות שינשרו למבחנים.

13:00 הפועל "א. תחזוקת אוטובוסים" פ"ת -  הפועל "מסוף מילניום" אשקלון
מפגש של שתי הקבוצות המאכזבות של הטורניר שצברו עד כה 0 נקודות. המשחק יכריע מי יקבל את המקום בהצלבה נגד הקבוצה שתסיים במקום האחרון בבית ב'. הקבוצה שתפסיד תשחק במשחקי ההצלבה נגד מי שתסיים במקום החמישי של בית ב'.

13:50  "אוטו חי" בני יהודה -  "רוח בכפר" תל אביב
אחד המשחקים המרתקים של המחזור. המנצחת תזכה לשחק בפלייאוף העליון, נגד הקבוצה שתסיים במקום הראשון בבית א'. המפסידה תנשור למשחקי המבחן ותקבל את הקבוצה שתסיים במקום האחרון בבית א' (למעט ניצחון של חולון בהפרש מצטבר של מעל 10 שערים, במקרה שכזה תסיים במקום האחרון בבית ותפגוש את הקבוצה שתדורג במקום החמישי בבית א').

14:50  "KELME" באר שבע -  הפועל "יהלומית פרץ/תגלית" כרמיאל
מפגש בקבוצות המחזיקות את אותו מספר נקודות ואותו הפרש שערים. הקבוצה שתנצח את המשחק, תסיים ראשונה בבית א' במקרה שבו חדרה תנצח את נתניה או במקרה שבו ההפרש של המנצחת יהיה +5 על ההפרש שבו תנצח נתניה את חדרה.

15:40 א.פ "קלאוס משקאות" חולון -  בית"ר  "איטלי גולד תכשיטים" ירושלים 
הקבוצה המפתיעה של העונה פוגשת את הקבוצה המאכזבת של העונה. ניצחון של בית"ר ישריין עבורה את המקום השני. ניצחון של החולונים והפסד של ת"א או בני יהודה בהפרש מצטבר של 10 או 11 גולים, ישריין עבורה את המקום הלפני אחרון בבית, מה שיפגיש אותה עם נועלת בית א'.

16:30  עירוני ראש העין -  בני "פלפלה" כפר קאסם
ערב המחזור נראה כי רק כח בלתי סביר, ינשל את כפר-קאסם מהמקום הראשון של בית ב'. כדי שתרחיש שכזה יקרה, ראש העין חייבת לנצח את כפר קאסם, ושבית"ר י-ם תנצח בהפרש שיעלה על 7 שערי הפרש ואז תנשור כפר קאסם למקום השני. ניצחון של ראש העין יכול להבטיח לה את המקום השני רק בתרחיש שבו חולון תנצח בית"ר י-ם.

17:20  מכבי "רימקס" נתניה -  הפועל "ספורטבול " חדרה
חניכיו של לירון פרטוק נפגשים למשחק שבו ניצחון ישריין עבורם את המקום הראשון בבית התחרותי, בית א'.במקרה של הפסד להפועל חדרה, נתניה תסיים בכל תרחיש במקום השלישי בבית. ניצחון של חדרה לעומת זאת, יבטיח לה "רק" את המקום השני בבית. במקרה של הפסד, תסיים חדרה את העונה במקום הרביעי המכובד עם 8 נקודות, שערב הטורניר איש לא האמין שיצליחו להשיג עם הסגל החדש והצעיר של המועדון.

מעבר לתגובות