בדקה ה-93: קארצב סידר לנוער 0:1 על פולין

צפו: לוין מושלם במוקדמות אליפות אירופה. בשלישי: תיקו מול צרפת יספיק להעפלה

תגיות: נבחרת הנוער

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

(בווידאו: שער הניצחון של קארצב, באדיבות שמוליק לוי)

שלושה ימים אחרי ההצגה האדירה מול שוויץ, נבחרת הנוער המשיכה הערב (שבת) ביכולת הנפלאה שלה עם 0:1 דרמטי על מקבילתה מפולין ונותרה מושלמת אחרי שני משחקים במסגרת מוקדמות אליפות אירופה.

חניכיו של ניר לוין הרשימו אותנו מאוד במשחק הפתיחה מול שוויץ עם ניצחון אדיר של 0:3. אמנם הפעם מול הפולנים המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אבל הסתיים בצורה הכי דרמטית שיש עם שער ניצחון של המצטיין בנבחרת עד עתה, עדן קארצב, עמוק בתוך הדקה ה-93.

בזכות הניצחון, ישראל חזרה למקום הראשון בבית 5 עם שש נקודות, שתיים יותר מאשר לצרפת (ניצחה מוקדם יותר 2:3 את שוויץ), והקרב על ראשות הבית מול הטריקולור יתקיים ביום שלישי. תיקו יספיק לישראל כדי להעפיל ליורו.

"ניצחנו בצדק במשחק שבו היינו עדיפים והתוצאה הייתה יכולה להיות גבוהה יותר", לוין נשמע מרוצה בסיום. "שיחקנו טוב אבל לא הצלחנו לנצל את המצבים שלנו. אנחנו קרובים למטרה, אבל המשחק הכי חשוב עוד לפנינו. אני גאה בשחקנים על המשחק היום".

גיבור הניצחון קארצב שיתף בתחושות: "אני שמח מאוד. לקחנו שש נקודות חשובות ואנחנו מתמקדים במשחק הבא מול צרפת. אני שמח שעמדנו במטרות שלנו ואני מאמין שעם העבודה הקשה בחודשים האחרונים, אנחנו נצליח לעלות לאליפות אירופה".

הרכב נבחרת הנוער: דניאל פרץ, כארם ג'אבר, אור בלוריאן, אלון שטרוסברג, גיל כהן, תומר מכלוף, עילאי אלמקייס, עדן קארצב, חמודי כנעאן, שאדי מסראווה וליאל עבדה. כן שותפו: בר ארד, מאור לוי ורועי לוי.

קארצב. האס של נבחרת הנוער (getty)
קארצב. האס של נבחרת הנוער (getty)
מעבר לתגובות